Advert
Advert

Etimesgut’ta yüzde 60, Gölbaşı’nda yüzde 53

CHP Etimesgut İlçe Başkanı Ayhan Yılmaz ve yönetimi, CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Elikesik ve yönetimini ziyaret ederek başarı dileklerini iletti.

Etimesgut’ta yüzde 60, Gölbaşı’nda yüzde 53
Advert

Cumhuriyet Halk Partisi olarak, Etimesgut’ta referanduma yönelik yüzde 60 hedefi konulduğunu belirten Ayhan Yılmaz, “Referandum sürecinde çok mantıklı, akıllı davranmak zorundayız. Alanlarda biraz dilimizi törpülememiz lazım. Haklı olarak arkadaşlarımız 14 yıllık bir sürecin ıstırabını yaşıyorlar ama hepsinin sonucu bu süreçtir.” dedi.

Etimesgut’ta referandum sonunda yüzde 60’lık sonucu başarı, yüzde 55’lik sonucu denge, yüzde 50’nin altındaki sonucu ise başarısızlık olarak değerlendireceklerini söyleyen Ayhan Yılmaz’a karşılık Elikesik ise Gölbaşı’nda en az yüzde 52-53 oranında hayır çıkabileceğini ve bunun için çok çalışacaklarını ifade etti.

Ziyaretinden dolayı CHP Etimesgut İlçe Örgütü’ne teşekkür eden CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik ise anayasa değişikliği referandumunun CHP’nin değil, Türkiye’nin meselesi olduğunu vurgulayarak CHP Genel Merkezi’nin talimatıyla, yapılacak referandum çalışmalarında CHP logosunun kullanılmayacağını bildirdi.

Ankara Gölbaşı CHP Etimesgut referandum Ayhan Yılmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Devrim gibi..
Devrim gibi..
Fatih Polat’a kritik görev
Fatih Polat’a kritik görev