Advert

MHP’de taşlar yerine oturuyor

MHP Gölbaşı İlçe Başkanlığı’nda Ülkücü bir isim öne çıkmaya başladı.

MHP’de taşlar yerine oturuyor
MHP’de taşlar yerine oturuyor Nisa Sayar

MHP Gölbaşı İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu’nun fesh edilmesinin ardından doğan boşluk Gölbaşı’nın en çok konuşulan konusu haline geldi. Kulis faaliyetleri ve yeni ilçe başkanı hakkında birçok iddia gündemi meşgul ederken bununla ilgili çalışma yapan gazetemiz sonuca ulaştı.

Parti genel merkezinin yeni ilçe başkanı atamasını bir hafta gibi bir süre içerisinde yapması bekleniyor. Herhangi bir isim vermekten kaçınan partinin bir isim üzerinde yoğunlaştığı edinilen bilgiler arasında yer aldı.

Bu ismi şimdilik açıklamamakla beraber belli tüyolar verebiliriz.

Milliyetçi Hareket Partisi tarafından Gölbaşı İlçe Başkanlığı için düşünülen ismin; Ülkücü geleneklere saygılı, teşkilat yapısına hakim, Gölbaşı tarafından tanınan ve sevilen, Ülkücü caimaya yıllarca emek vermiş, hayat düsturunu Ülkücülük üzerine kurmuş bir isim olduğunu söyleyebiliriz.

Kendisiyle yaptığımız görüşmede, Ülkücü terbiyeye yakışan, partiye sadakat konusunda hiçbir şüphe götürmeyecek zihniyete sahip olduğunun altını çizen ve müstakbel ilçe başkanı olarak adlandırılan şahsın yakın zamanda MHP İlçe Teşkilatı’nın başına geçerek dağılan ilçe yönetimini tekrar bir araya getireceği ve güçlü bir şekilde partinin kararı doğrultusunda referandumda Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin tavrı doğrultusunda hızlı bir çalışma yürüteceği öğrenildi.

Ankara Gölbaşı MHP İlçe Başkanlığı yönetim fesih
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı