Advert
Bölgesel
Giriş Tarihi : 04-02-2017 23:21   Güncelleme : 04-02-2017 23:21

MHP’de taşlar yerine oturuyor

MHP Gölbaşı İlçe Başkanlığı’nda Ülkücü bir isim öne çıkmaya başladı.

MHP’de taşlar yerine oturuyor

MHP Gölbaşı İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu’nun fesh edilmesinin ardından doğan boşluk Gölbaşı’nın en çok konuşulan konusu haline geldi. Kulis faaliyetleri ve yeni ilçe başkanı hakkında birçok iddia gündemi meşgul ederken bununla ilgili çalışma yapan gazetemiz sonuca ulaştı.

Parti genel merkezinin yeni ilçe başkanı atamasını bir hafta gibi bir süre içerisinde yapması bekleniyor. Herhangi bir isim vermekten kaçınan partinin bir isim üzerinde yoğunlaştığı edinilen bilgiler arasında yer aldı.

Bu ismi şimdilik açıklamamakla beraber belli tüyolar verebiliriz.

Milliyetçi Hareket Partisi tarafından Gölbaşı İlçe Başkanlığı için düşünülen ismin; Ülkücü geleneklere saygılı, teşkilat yapısına hakim, Gölbaşı tarafından tanınan ve sevilen, Ülkücü caimaya yıllarca emek vermiş, hayat düsturunu Ülkücülük üzerine kurmuş bir isim olduğunu söyleyebiliriz.

Kendisiyle yaptığımız görüşmede, Ülkücü terbiyeye yakışan, partiye sadakat konusunda hiçbir şüphe götürmeyecek zihniyete sahip olduğunun altını çizen ve müstakbel ilçe başkanı olarak adlandırılan şahsın yakın zamanda MHP İlçe Teşkilatı’nın başına geçerek dağılan ilçe yönetimini tekrar bir araya getireceği ve güçlü bir şekilde partinin kararı doğrultusunda referandumda Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin tavrı doğrultusunda hızlı bir çalışma yürüteceği öğrenildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Yeni Başkan Aksoy
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA