Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 03-02-2017 15:27   Güncelleme : 03-02-2017 20:59

Gölbaşı Belediyesi’nden Özel Harekat ve Emniyet Müdürlüğü’ne araç desteği

Gölbaşı Belediyesi, Özel Hareket Daire Başkanlığı ve Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne araç desteğinde bulundu.

Gölbaşı Belediyesi’nden Özel Harekat ve Emniyet Müdürlüğü’ne araç desteği

Gölbaşı Belediyesi, Özel Hareket Daire Başkanlığı ve Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne iki binek araç ve bir kamyonet olmak üzere üç araçlık destekte bulundu. Gölbaşı Belediye Meclisi’nde alınan kararla birlikte araçların anahtar teslimi bugün yapıldı.

İlçe Emniyet Müdürü Murat Buğatekin’i makamında ziyaret eden Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ve Belediye Meclis Üyeleri daha önceden ihtiyaç tespitinin yapıldığını ve bu doğrultuda araç desteği yapıldığını bildirdi.

Duruay, Buğatekin ve ilçe emniyet teşkilatına görevde başarılar diledi. Buğatekin ise Duruay ve Belediye Meclis Üyelerine desteklerinden dolayı teşekkür etti.

İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün ardından Özel Harekat Daire Başkanlığı’nı ziyaret eden Gölbaşı Belediyesi ekipleri burada da araç teslimini yaparak “hayırlı olsun” temennilerinde bulundu.

Başkan Duruay burada yaptığı anahtar teslimi sırasında 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Özel Harekat’ın en çok şehit veren noktalardan biri olduğunu hatırlatarak Özel Harekat Daire Başkanı Selami Türker’e mücadelelerinden dolayı teşekkür etti.

15 Temmuz gecesi Özel Harekat’ın üzerine düşeni yaptığını ifade eden Özel Harekat Daire Başkanı Selami Türker, vatandaşın desteğiyle darbe teşebbüsünün püskürtüldüğünü söyledi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Yeni Başkan Aksoy
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA