Advert

Gölbaşı Belediyesi’nden Özel Harekat ve Emniyet Müdürlüğü’ne araç desteği

Gölbaşı Belediyesi, Özel Hareket Daire Başkanlığı ve Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne araç desteğinde bulundu.

Gölbaşı Belediyesi’nden Özel Harekat ve Emniyet Müdürlüğü’ne araç desteği
Gölbaşı Belediyesi’nden Özel Harekat ve Emniyet Müdürlüğü’ne araç desteği Nisa Sayar

Gölbaşı Belediyesi, Özel Hareket Daire Başkanlığı ve Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne iki binek araç ve bir kamyonet olmak üzere üç araçlık destekte bulundu. Gölbaşı Belediye Meclisi’nde alınan kararla birlikte araçların anahtar teslimi bugün yapıldı.

İlçe Emniyet Müdürü Murat Buğatekin’i makamında ziyaret eden Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ve Belediye Meclis Üyeleri daha önceden ihtiyaç tespitinin yapıldığını ve bu doğrultuda araç desteği yapıldığını bildirdi.

Duruay, Buğatekin ve ilçe emniyet teşkilatına görevde başarılar diledi. Buğatekin ise Duruay ve Belediye Meclis Üyelerine desteklerinden dolayı teşekkür etti.

İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün ardından Özel Harekat Daire Başkanlığı’nı ziyaret eden Gölbaşı Belediyesi ekipleri burada da araç teslimini yaparak “hayırlı olsun” temennilerinde bulundu.

Başkan Duruay burada yaptığı anahtar teslimi sırasında 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Özel Harekat’ın en çok şehit veren noktalardan biri olduğunu hatırlatarak Özel Harekat Daire Başkanı Selami Türker’e mücadelelerinden dolayı teşekkür etti.

15 Temmuz gecesi Özel Harekat’ın üzerine düşeni yaptığını ifade eden Özel Harekat Daire Başkanı Selami Türker, vatandaşın desteğiyle darbe teşebbüsünün püskürtüldüğünü söyledi.

 

Ankara Gölbaşı emniyet özel harekat Fatih Duruay Murat Buğatekin
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı