Advert

Advert
MHP’li meclis üyelerinden CHP’ye ziyaret
MHP’li meclis üyelerinden CHP’ye ziyaret
Gölbaşı Belediye Meclisi MHP Grubu, CHP İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Gölbaşı Belediye Meclisi MHP Grubu, CHP İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek yeni ilçe yönetimine başarı dileklerini ilettiler.

Ziyarette konuşan Gölbaşı Belediyesi MHP Grup Başkanvekili Ali İhsan Tunç, CHP yönetimine yeni görevlerinde başarılar dileyerek Gölbaşı için tüm partilerin ortak çalışmalar yapacağını söyledi.

Tunç “Gölbaşımıza, Ankaramıza hayırlı olsun. Tabii ki bu bir görev değişikliğidir, bayrak yarışıdır. Buradaki öncelikli amacımız da zaten hep birlikte Gölbaşı'na faydalı olabilmektedir. Sizlerin nezdinde de aynı siyasi görüşte olupda, bu uğurda uğraş veren arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki süreçte de birlikte inşallah daha iyi hizmetleri Gölbaşı'na getirmek için el birliği ile çalışacağız" dedi.

CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik ise MHP'li meclis üyelerinin ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirerek “Benim bir felsefem vardır. Biz bir yerlerde doğduk ama doyduğumuz topraklara borcumuz var. Bu borcu ödemek de bizim borcumuz ve şerefimizdir. Biz belediyedeki çalışmalarımızda da Gölbaşı'nın menfaatleri doğrultusunda zaten Milliyetçi Hareket Partisi ile birlikte hareket ediyoruz” dedi.

Ayrıca yapılacak olan referandum hakkında konuşan CHP İlçe Başkanı Bülent Elikesik, “Önümüzdeki süreçte yapılacak olan referandumu ciddi şekilde önemsiyoruz. Çünkü yıllardır milli iradeye sahip çıkanların şu anda milli iradeyi dışladıklarını görüyoruz. Biz ‘hayırda hayır var’ diyoruz. Şahsım, yönetimim ve partim; Türkiye'nin rejim değişikliğine izin vermemek için elimizden gelen tüm mücadeleyi vereceğiz. Bu bir siyasi mücadele değil, rejim mücadelesidir. Onun için Milliyetçi Halk Partili arkadaşlarımızı ‘hayırda hayır var’ demeye davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı MHP CHP Bülent Elikesik Ali İhsan Tunç referandum
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert