Advert

Advert
Ak Partili meclis üyelerinden CHP’ye ziyaret
Ak Partili meclis üyelerinden CHP’ye ziyaret
Ak Parti Gölbaşı Belediye Meclis Üyeleri, CHP İlçe Örgütü’nü ziyaret etti.
Advert

Son olağanüstü kongrede Gölbaşı CHP İlçe Başkanı seçilen Bülent Elikesik ve yönetimini ziyaret eden Ak Parti’li meclis üyeleri CHP’lilere yeni dönemde başarı dileklerini ilettiler.

Toplantıda konuşan Gölbaşı Belediye Meclisi Ak Parti Grup Başkanvekili Gökhan Koçak, anayasa değişikliği referandumuna ilişkin değerlendirmelerde bulunarak süreç boyunca karşılıklı anlayış çerçevesinde hareket edilmesi gerektiğini ifade etti.

Koçak şu şekilde konuştu:

“İnsanoğlunun ve Müslümanın sermayesi, tatlı dili ve güleryüzüdür. Bütün kapıları açar. Yakıtı da çektiği sıkıntılardır. Bazen içimizde siyasi çekişmeler olur. Bunlar olacak. Ama bunları kırma noktasına getirmemek lazım. Önümüzde bir referandum süreci var. Sizin tabii ki inandığınız değerler ölçüsünde tavrınız net. Bizim mensubu olduğumuz siyasi partimizin tavrı net. Siyasi büyüklerimizin bazen iyi bazen nahoş tepkileri olabilir ama bunun bizlere yansımamasını biz rica ediyoruz. Biz burada birbirimizi tanıyan insanların, arkadaşız. Birbirimizi kırmadan, üzmeden çalışabiliriz. Hatta şunu yapalım, birbirimize yardım edelim. Bir yere bayrak asılacaksa siz bizim bayrağımızı asın, biz sizin bayrağınızı asalım. Asgari müştereğimiz vatandır, bayraktır. Asgari müşterekte birlikteliğimizi koruyalım.”

CHP İlçe Başkanı ve aynı zamanda Gölbaşı Belediye Meclisi CHP Grup Başkanvekili olan Bülent Elikesik ise ziyaretinden dolayı Ak Parti’li meclis üyelerine teşekkür ederek Gölbaşı için birlikte çalışma noktasında her zaman hazır olduklarını dile getirdi.

Yapılacak olan referandum sonrası çıkacak olan sonuca saygı duyacaklarını bildiren Elikesik “Allah bizi 15 Temmuz’daki birlikteliğimizden ayırmasın. O birliktelik ki Türkiye birlikteliğiydi. Tabii ki birtakım düşüncelere hepimiz inanacağız ama Gölbaşı’nda birçok seçim gördük ve Gölbaşı’nda birbirimize karşı en ufak bir saygısızlığımız olmadı. Bundan sonra da bu seviyenin korunacağına ben inanıyorum. Referandum sonunda da sandıktan ne çıkarsa milli iradeye saygı duyacağız.” diye konuştu.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Ak Parti CHP referandum Bülent Elikesik Gökhan Koçak
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert