Advert
AK Parti Gölbaşı Gençlik Kolları ilçe danışma toplantısı yapıldı
AK Parti Gölbaşı Gençlik Kolları ilçe danışma toplantısı yapıldı
AK Parti Gölbaşı Gençlik Kolları Teşkilatı tarafından ilçe danışma toplantısı Öğretmenevi’nde düzenlendi.
Advert

Toplantıya Ak Partili gençler, başkanlık sistemi ve anayasanın değişen maddeleri konusunda bilgilendirildi.

Gölbaşı Öğretmenevi’nde düzenlenen ocak ayı ilçe danışma toplantısına Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Osman Karaaslan, Kadın Kolları Başkanı Elif Özer, Gençlik Kolları Başkanı Tarık Kuyrukçu ve Ankara İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Ali Osman Özdemir’in yanı sıra Gölbaşı Belediyesi meclis üyeleri ve partili gençler katıldı.

Toplantıya Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 1993 yılında yaptığı bir konuşmanın videosu gösterildi. Teşkilatçılık ve dava bilincinin şahsi sıkıntıların önüne geçtiğini anlatan video için Gençlik Kolları Başkanı Tarık Kuyrukçu “Umarım alınması istenen mesaj tüm arkadaşlarımız tarafından alınmıştır” yorumunda bulundu.

 

Ayrıca toplantıda Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan, gençlerden anayasa değişikliği referandumu için çok çalışma sözü aldı.

Başkanlık sistemiyle ilgili konuşan Ak Parti Ankara İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Ali Osman Özdemir ise “Geleceğimizi değiştirmek ve ülkemizin önüne konan tuzakları bozmak için bugün var gücümüzle çalışma günüdür. Bugün ülkemizi onlarca sene kendi emellerine göre kullanmaya çalışmış uluslar arası güçlere karşı meydan okuma günüdür. 15 Temmuz’da yaşanan darbe kalkışması bu sistem değişikliğinin aciliyetini bir kez daha ortaya koymuştur.” diye konuştu.ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Ak Parti ilçe danışma toplantısı başkanlık sistemi referandum
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert