Advert

Advert
Karaaslan’dan iddialı çıkış
Karaaslan’dan iddialı çıkış
AK Parti Gölbaşı Gençlik Kolları Teşkilatı tarafından Öğretmenevi’nde düzenlenen ilçe danışma toplantısında konuşan Osman Karaaslan iddialı bir çıkış yaptı.

Gençlik kolları ilçe danışma toplantısına katılan Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan, Ak Gençliği çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Yaklaşan anayasa değişikliği referandumu hakkında konuşan Karaaslan, teşkilat olarak çok çalışılması gerektiğine dikkat çekti.

Karaaslan “Önümüzde çok önemli bir anayasa değişikliği ve referandum süreci var. Bu süreci hep birlikte Gölbaşı’nda çok çalışarak, kapı kapı dolaşarak, girmediğimiz sokak kalmayacak şekilde partimizin tüm kademelerindeki arkadaşlarımızla birlikte en iyi şekilde geçirmek zorundayız. Bu seçim kolay bir secim olmayacak. Anayasa değişikliği görüldüğü kadar kolay geçmeyecek. Çok sağlam çalışmamız gerekecek ve burada siz gençlere önemli görevler düşüyor. Ben inanıyorum ki gençlik teşkilatımız Tarık Kuyrukçu başkanlığında sokak sokak dolaşarak Gölbaşı’nda en yüksek başarıyı elde edecektir. Gençlik kolları bu hareketin merkezindedir. SKM’nin verdiği programlar doğrultusunda hepimizin çok çalışması gerekiyor. Onun için bugünkü heyecanınızı referandum sonuna kadar sürdürmeniz benim en büyük arzumdur.” diye konuştu.

Partili gençlerden referandum sürecinde çok çalışma sözü alan Karaaslan, iddialı bir rakamı ortaya atarak “Ben de bu sözünüze güvenerek Gölbaşı’nda en az yüzde 60 destek alacağımıza inanıyorum.” dedi.

 

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Ak Parti Osman Karaaslan referandum anayasa değişikliği
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert