Advert

Advert
Ak Gençlik’ten Ardahan Gençliği’ne destek ziyareti
Ak Gençlik’ten Ardahan Gençliği’ne destek ziyareti
AK Parti Gölbaşı Gençlik Kolları Başkanı Tarık Kuyrukçu ve yönetim kurulu üyeleri Ardahanlılar Federasyonu Gençlik Kolları’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ardahan İli Yardımlaşma Kültür ve Dayanışma Federasyonu bünyesinde kurulan Gençlik Kolları’na Ak Parti Gölbaşı Gençlik Kolları’ndan hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Ak Parti Gölbaşı Gençlik Kolları Tarık Kuyrukçu, dernekte parti kimliği ile bulunmadığını ifade ederek, Ardahanlı gençlere Gölbaşı gençlik vizyonundan ve gelecekteki Türkiye’yi ayağa kaldıracak gençlik politikalarından bahsetti.

Parti kimliğinden ziyade, parti ayırmaksızın hep beraber başarılı işlere imza atabileceklerini anlatan Kuyrukçu, geleceği gençlerin kurtarabileceğini ve bu işin siyasi değil, milli bir mesele olduğunu aktardı.

Türkiye'yi dönüştürecek gençlerin kaliteli (kendi deyimiyle eline, beline ve diline sahip), donanımlı ve bin yıllık medeniyetine sahip çıkma anlamında muhafazakâr olmaları gerektiğini belirten Kuyrukçu, ülkeyi ancak milli projeler düşünen ve üreten gençliğin kurtaracağını söyledi.

Ziyaret daha sonra karşılıklı sohbet edilerek son buldu. Ardahan İli Yardımlaşma Kültür ve Dayanışma Federasyonu Başkanı Erhan Çınar ziyaretten dolayı Ak Gençlik’e teşekkürlerini iletti.ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Ardahan dernek federasyon Tarık Kuyrukçu Ak Gençlik Erhan Çınar
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert