Advert
Akçakuzu Derneği sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Akçakuzu Derneği sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor
Akçakuzu Eğitim Kültür ve Sanat Derneği gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekleyerek madde bağımlılığından korunmaya yönelik bir seminer düzenledi.

Nüfusun yaklaşık olarak 140 bine ulaştığı Gölbaşı’nda genç nüfus oranını yüzde 35’lik bir dilimin oluşturması nedeniyle Akçakuzu Derneği, potansiyel tehditlere karşın gençleri bilinçlendirme noktasında madde bağımlılığı ile ilgili bir seminer düzenledi.

Düzenlenen seminere Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde görev yapan eğitimci Recep Erdemir konuşmacı olarak katılırken; zararlı alışkanlıklar ve madde bağımlılığı oluşumuna sebep olan faktörler, bağımlıların bağımlılıktan nasıl kurtulabileceği, engelleyici ve önleyici tedbirler konuşuldu.

Seminere katılan vatandaşların birlikte tartışma ve fikir alışverişi şeklinde gerçekleştirilen etkinlik ile gelecek nesillerin beden ve ruh sağlığının sağlam olması adına farkındalık oluşturmak amaçlandı.

Akçakuzu Derneği Başkanı Ali İhsan Güçlü ise konuyla ilgili olarak “İlçemizin fiziki sorunları elbette ki vardır. İmkânlar nispetinde ve zamanı geldikçe çözüme yönelik adımlar her zaman atılmıştır. Kanaatimizce öncelik verilmesi gereken sosyal bütünlüğümüzü koruyacak ve geliştirecek faaliyetleri yapmak uzman kişi ve kurumların desteğiyle sosyal bünyeyi güçlü kılmaktır. Bu noktada Aile ve Sosyal politikalar bakanlığı bünyesinde görev yapan eğitimci Recep Erdemir Beyefendi konuğumuz olmuştur. Bizlere vermiş olduğu değerli bilgilerden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

 

 

 

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Akçakuzu Derneği madde bağımlılığı seminer sigara uyuşturucu
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500