Advert
Şehit Meriç Alemdar Okulu’nda karne heyecanı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Şehit Meriç Alemdar Okulu’nda karne heyecanı
2016-2017 eğitim öğretim yılının ilk yarıyılının bitmesiyle Şehit Meriç Alemdar İlk ve Ortaokulu’nda öğrenciler karnelerini Kaymakam Şenol Esmer’den aldı.

2016-2017 eğitim öğretim yılının ilk yarıyılının bitmesiyle Gölbaşı’nda Şehit Meriç Alemdar İlk ve Ortaokulu öğrencileri karnelerini Kaymakam Şenol Esmer ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Adnan Gürbüz’den aldı. Düzenlenen karne törene Özel Harekat şehidi Meriç Alemdar’ın eşi Fadime Alemdar da katıldı.

Karne töreninde konuşan Kaymakam Şenol Esmer, 15 Temmuz’u ve demokrasi şehitlerini unutmamak için törenin Şehit Meriç Alemdar İlk ve Ortaokulu’nda yapıldığını söyledi.

Şehit Meriç Alemdar İlk ve Ortaokulu’nun ilerleyen yıllarda çok daha başarılı bir okul olacağını ifade eden Esmer “Burada vatana, millete, bayrağa ve Türk milletinin geleceğine tuğla koyacak, onu dert edinecek öğrencilerin yetişmesi umuduyla biz bu okula şehidimiz Meriç Alemdar’ın adını verdik. Hem öğrencilerimizin Meriç Alemdar’ın bıraktığı miras üzerinde yürüyeceklerine inandığımız için hem de 15 Temmuz’u unutmamak için töreni burada düzenledik. Okul kadrosunu, öğretmenleri, velilerin isteğini ve öğrencilerin başarı durumunu çok iyi gördüm. Bu okulun ilerleyen yıllarda parmakla gösterilen ve herkesin çocuğunu yazdırmak için sıraya girdiği bir okul olacağına inanıyorum.” diye konuştu.

Esmer, törenin ardından sınıfları dolaşarak öğrencilerin karnelerini verdi. Velilerle birlikte karneleri inceleyen Esmer, kendi okul yıllarına ait anılarını öğrencilerle paylaştı.

Karnelerin dağıtılmasının ardından Kaymakam Şenol Esmer, Şehit Meriç Alemdar’ın eşi Fadime Alemdar’a kaligrafi sanatı ile Meriç Alemdar’ın isminin yazılı olduğu bir tablo hediye etti.

 

 

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Şehit Meriç Alemdar Ortaokulu karne okul
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500