Advert

Advert
Örencik Muhtar Heyeti ve Ören-Der’den personel tepkisi
Örencik Muhtar Heyeti ve Ören-Der’den personel tepkisi
Gölbaşı Örencik Mahallesi Muhtar Heyeti ve Ören-Der sosyal medya üzerinden yayınladıkları mesaj ile Gölbaşı Belediyesi’ne tepki gösterdi.
Advert

Örencik Muhtar Heyeti ve Ören-Der’in yayınladığı mesaj şu şekilde:

“ÖRENCİK MUHTAR HEYETİ ve ÖREN-DER

YETER ARTIK

Ey Gölbaşı Belediyesi!

Örencik Kültür Merkezini her gün düğünlere kiralayıp, tüm Ankara'yı Örencik'e taşımaktan bıkmadınız! Sabrettik, hizmettir dedik, vatandaştır işi görülsün dedik...

Ancak siz, bunu bir zafiyet görüp karşılığında bizi hayal kırıklıklarına uğrattınız. Gölbaşında bazı merkez mahalle muhtarlıklarına sekreter alırken, maaşlarını belediye şirketi olan BELLAS'tan karşılarken, tüm Ankara'ya kiralamaktan çekinmediğiniz Örencik Kültür Merkezi'nin bakım ve temizliği için bir personel istihdam edemediniz! Biz sizden lütuf, keyfi sekreter ya da makama şoför istemiyoruz. Her gün milletimize hizmet eden tesisinize personel almanızı istiyoruz.

* Sorarız size nerede? Kiralarken tüm Ankara'yı doldurduğunuz ancak işleri bitince viran halde bizimle baş başa bıraktığınız kültür merkezinin personeli nerede?

* Sorarız neden imar yollarını açmıyorsunuz?

* Sorarız neden alt yapı sorunlarımızı çözmüyorsunuz?

* Sorarız neden söz verdiğiniz doğalgazı Örencik Mahallesine getirtemediniz?

* Sorarız neden Cemal Gürsel Caddesinden devam eden Örencik Yolu'nu genişletmediniz? Neden bu yolun çizgisi dahi yok? Neden kaldırımı yok? Neden bu caddenin aydınlatması Yok? Örencik Mahallesinin sakinlerinin taşıdıkları can değil mi?

LAF DEĞİL ARTIK İCRAAT İSTİYORUZ...

ÖRENCİK'E HİZMET ETMEK İÇİN NEYİ BEKLİYORSUNUZ?

YETER İYİ NİYETİ SUİSTİMAL ETMEYİN!!!

YETER ARTIK!!!!”

ETİKETLER
Örencik Göbaşı Ankara kültür merkezi Gölbaşı Belediyesi hizmet tepki
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert