Advert
Advert
Advert
Mustafa Güçlü'den Hasan Öymez'e ziyaret

Anadolu-Sen Konfederasyonu Genel Başkanı Mustafa Güçlü, Anadolu Ajansı Türkiye Haberleri Yayın Yönetmeni Hasan Öymez’i ziyaret etti

Mustafa Güçlü'den Hasan Öymez'e ziyaret
Advert

Genel Başkan Mustafa Güçlü, günümüzde insanların doğru bilgilenmesi açısından medyaya objektif haber yapma noktasında çok önemli bir görev düştüğünü belirterek "Anadolu Ajansı’nın yapmış olduğu ilkeli ve doğru haber yayıncılığından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.

Genel Başkan Mustafa Güçlü, sivil toplum ve medya ilişkisi konusuna değinerek  "Sivil toplum örgütleri geniş halk kitlelerine mesajlarını ancak medya yolu ile duyurabilmektedir. Biz Anadolu-Sen Konfederasyonu olarak, üyelerinin ekonomik ve özlük hakları ile toplumun ekonomik, kültürel ve sosyal menfaatlerini bir potada eriten; milli, sivil, katılımcı ve manevi değerlere bağlı olmayı kendine ilke edinerek yola çıkmış bir sivil toplum örgütüyüz. Bugüne kadar bu çizgide yapmış olduğumuz çalışmaların geniş halk kitlelerine ulaştıran Anadolu Ajansı’na yapmış olduğu bu hizmetten dolayı da ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.

 Anadolu-Sen Konfederasyonu Genel Başkanı Mustafa Güçlü'nün nezaket ziyareti yapılan karşılıklı görüş alışverişleriyle tamamlandı.

Ankara Anadolu-Sen Mustafa Güçlü Anadolu Ajansı Hasan Öymez medya
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
Saray’daki modern düğün salonu tamamlandı
Saray’daki modern düğün salonu tamamlandı
Başkan Duruay, pazar esnafını ziyaret etti
Başkan Duruay, pazar esnafını ziyaret etti