Advert
Kültür-Sanat
Giriş Tarihi : 10-01-2017 17:01   Güncelleme : 10-01-2017 17:01

Duruay, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Gölbaşılı yerel gazeteciler ile bir araya geldi. Başkan Duruay tüm gazetecilerin Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Duruay, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü için Gölbaşı’nda yerel gazetecilik yapan basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Gazeteciler ile sohbet eden, soru ve önerilerini dinleyen Duruay, daha sonra gazetecilere 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle hediye takdim etti.

Yapılan görüşmenin ardından konuşan Başkan Duruay şöyle konuştu: “İletişim ve buna bağlı olarak etkileşim sürecinin belirleyici olduğu günümüzde gazetecilik, insanlara haber ve bilgi akışı sağlama gibi çok yönlü bir misyonu içermektedir. Bu önemli misyonu yerine getiren, her türlü şartlar altında görevini yapan, kendine doğru, tarafsız ve ahlaklı bir meslek ilkesi edinmiş, mesai kavramı gözetmeksizin kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi için çalışan tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor ve tüm basın mensuplarına görevlerinde başarılar diliyorum.”

Kaynak

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
156. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA