Advert

Duruay, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Gölbaşılı yerel gazeteciler ile bir araya geldi. Başkan Duruay tüm gazetecilerin Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Duruay, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı
Duruay, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı Nisa Sayar

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü için Gölbaşı’nda yerel gazetecilik yapan basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Gazeteciler ile sohbet eden, soru ve önerilerini dinleyen Duruay, daha sonra gazetecilere 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle hediye takdim etti.

Yapılan görüşmenin ardından konuşan Başkan Duruay şöyle konuştu: “İletişim ve buna bağlı olarak etkileşim sürecinin belirleyici olduğu günümüzde gazetecilik, insanlara haber ve bilgi akışı sağlama gibi çok yönlü bir misyonu içermektedir. Bu önemli misyonu yerine getiren, her türlü şartlar altında görevini yapan, kendine doğru, tarafsız ve ahlaklı bir meslek ilkesi edinmiş, mesai kavramı gözetmeksizin kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi için çalışan tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor ve tüm basın mensuplarına görevlerinde başarılar diliyorum.”

Kaynak

Ankara Gölbaşı 10 Ocak çalışan gazeteciler günü basın medya Fatih Duruay belediye başkanı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı