Advert
Kültür-Sanat
Giriş Tarihi : 09-01-2017 21:11   Güncelleme : 09-01-2017 21:11

Başkan Çetin, gazeteciler gününü kutladı

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, kamuoyunu bilgilendirmek için gece gündüz demeden büyük gayretlerle mesai yapan basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Başkan Çetin, gazeteciler gününü kutladı

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, basın mensuplarını unutmadı. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Başkan Çetin, “Gazetecilik kutsal bir meslektir. Büyük bir fedakârlıkla mesleklerini icra eden tüm basın mensuplarının, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Gazetecilik mesleğinin tarafsızlık, fedakârlık ve büyük bir cesaret gerektirdiğini vurgulayan Selçuk Çetin yayımladığı mesajında şunları kaydetti: “Günümüzün en dinamik mesleklerinden biri olan gazetecilik, büyük bir fedakârlık isteyen, zor şartlarda özveri ile yerine getirilen kutsal bir meslektir. Kamuoyunu bilgilendirmek için tarafsızlığını yitirmeden, gece gündüz demeden, büyük bir titizlik ve cesaret ile halkı bilgilendiren, halkın haber alma özgürlüğünü sağlayan gazeteci kardeşlerimiz her türlü takdirin üzerindedir. Özellikle ülkemizin ve ilçemizin sosyal, kültürel, sanatsal, sportif, siyasal ve ekonomik gelişmelerinin kamuoyuna ulaştırılmasına önemli katkı sağlayan gazeteciler, aynı zamanda bizimle hemşerilerimiz arasındaki iletişim köprüsüdürler. Toplumun aydınlatılmasında ve bilgilendirilmesinde önemli bir görev üstlenmektedirler. Bu görevi yerine getirirken mesai kavramı gözetmeksizin zorluklara aldırmadan çalışıyorlar. Bu çalışmalarından dolayı tüm gazeteci kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm medya mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Hayatını kaybeden medya mensuplarına da Allah’tan rahmet diliyorum.”

Kaynak

NELER SÖYLENDİ?
@
Münevver Gündüz 3 yıl önce
Peki ya çalışamayan gazeteciler! Kocaeli Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunuyum ve uzun süredir iş aramaktayım. Benim de gazeteciler günüm kutlu olsun mu?
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Yeni Başkan Aksoy
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA