Advert

Başkan Çetin, gazeteciler gününü kutladı

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, kamuoyunu bilgilendirmek için gece gündüz demeden büyük gayretlerle mesai yapan basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Başkan Çetin, gazeteciler gününü kutladı
Başkan Çetin, gazeteciler gününü kutladı Nisa Sayar

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, basın mensuplarını unutmadı. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Başkan Çetin, “Gazetecilik kutsal bir meslektir. Büyük bir fedakârlıkla mesleklerini icra eden tüm basın mensuplarının, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Gazetecilik mesleğinin tarafsızlık, fedakârlık ve büyük bir cesaret gerektirdiğini vurgulayan Selçuk Çetin yayımladığı mesajında şunları kaydetti: “Günümüzün en dinamik mesleklerinden biri olan gazetecilik, büyük bir fedakârlık isteyen, zor şartlarda özveri ile yerine getirilen kutsal bir meslektir. Kamuoyunu bilgilendirmek için tarafsızlığını yitirmeden, gece gündüz demeden, büyük bir titizlik ve cesaret ile halkı bilgilendiren, halkın haber alma özgürlüğünü sağlayan gazeteci kardeşlerimiz her türlü takdirin üzerindedir. Özellikle ülkemizin ve ilçemizin sosyal, kültürel, sanatsal, sportif, siyasal ve ekonomik gelişmelerinin kamuoyuna ulaştırılmasına önemli katkı sağlayan gazeteciler, aynı zamanda bizimle hemşerilerimiz arasındaki iletişim köprüsüdürler. Toplumun aydınlatılmasında ve bilgilendirilmesinde önemli bir görev üstlenmektedirler. Bu görevi yerine getirirken mesai kavramı gözetmeksizin zorluklara aldırmadan çalışıyorlar. Bu çalışmalarından dolayı tüm gazeteci kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm medya mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Hayatını kaybeden medya mensuplarına da Allah’tan rahmet diliyorum.”

Kaynak

Ankara Pursaklar gazeteciler günü 10 Ocak basın medya
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Münevver Gündüz     0000-00-00 Peki ya çalışamayan gazeteciler! Kocaeli Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunuyum ve uzun süredir iş aramaktayım. Benim de gazeteciler günüm kutlu olsun mu?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı