Advert
Kültür-Sanat
Giriş Tarihi : 08-01-2017 20:33   Güncelleme : 08-01-2017 20:50

Darüşşifa seminerlere devam ediyor

Ünlü Psikolog Adil Maviş "Yeteneklerimiz ve Yeterliliklerimiz" adlı sunumu ile veli ve öğretmenlerle buluştu.

Darüşşifa seminerlere devam ediyor

Darüşşifa Eğitim Kurumlarının sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleştirdiği seminer tüm Gölbaşı’ndaki öğretmen ve velilere açık olarak düzenlendi. Darüşşifa Koleji Eymir Kampüsü'nde gerçekleştirilen seminerde; “Hayatımızı pişmanlıklardan ve keşkelerden nasıl kurtarırız ve neler yapabiliriz?”, “Çocuklarda kardeş çekişmesi”, “Anne baba ve çocuk iletişimi”, “İnsanların kendisini ifade şekli ve yaşadıklarına bakışı”, “Çocuklarımız bize yalan söylerse ne yapmalıyız?” başlıkları işlendi.

Gölbaşı’nda çalışan tüm öğretmenlere ve Darüşşifa’nın velilerine özel olarak gerçekleştirilen seminer büyük ilgi gördü. Maviş, öğretmenler için öğrencilere dair yetenek ve yeterliliklerden bahsederken; velilere ise çocuklara davranışlarımız, olaylara bakış açımız, kardeşler arasında yaşanan problemlerdeki tutumlardan bahsederek önerilerde bulundu.

Oturum arasında konuklarla sohbet eden ve birebir onları dinleyen Uzm. Psikolog Adil Maviş, seminer sonunda da “Sınav Motivasyonu” isimli son kitabını imzaladı.Kaynak

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA