Advert

Darüşşifa seminerlere devam ediyor

Ünlü Psikolog Adil Maviş "Yeteneklerimiz ve Yeterliliklerimiz" adlı sunumu ile veli ve öğretmenlerle buluştu.

Darüşşifa seminerlere devam ediyor
Darüşşifa seminerlere devam ediyor Nisa Sayar

Darüşşifa Eğitim Kurumlarının sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleştirdiği seminer tüm Gölbaşı’ndaki öğretmen ve velilere açık olarak düzenlendi. Darüşşifa Koleji Eymir Kampüsü'nde gerçekleştirilen seminerde; “Hayatımızı pişmanlıklardan ve keşkelerden nasıl kurtarırız ve neler yapabiliriz?”, “Çocuklarda kardeş çekişmesi”, “Anne baba ve çocuk iletişimi”, “İnsanların kendisini ifade şekli ve yaşadıklarına bakışı”, “Çocuklarımız bize yalan söylerse ne yapmalıyız?” başlıkları işlendi.

Gölbaşı’nda çalışan tüm öğretmenlere ve Darüşşifa’nın velilerine özel olarak gerçekleştirilen seminer büyük ilgi gördü. Maviş, öğretmenler için öğrencilere dair yetenek ve yeterliliklerden bahsederken; velilere ise çocuklara davranışlarımız, olaylara bakış açımız, kardeşler arasında yaşanan problemlerdeki tutumlardan bahsederek önerilerde bulundu.

Oturum arasında konuklarla sohbet eden ve birebir onları dinleyen Uzm. Psikolog Adil Maviş, seminer sonunda da “Sınav Motivasyonu” isimli son kitabını imzaladı.Kaynak

Ankara Gölbaşı Darüşşifa kolej seminer eğitim Adil Maviş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı