Advert

Advert
Engin Eren: “Ben” değil, “biz” olacağız
Engin Eren: “Ben” değil, “biz” olacağız
Olağanüstü kongreye giden CHP Gölbaşı İlçe Örgütü’nde Engin Eren ilçe başkanlığı için aday olduğunu açıkladı.
Advert

CHP Gölbaşı İlçe Örgütü’nde yönetimin düşmesinin ardından alınan olağanüstü kongre kararına yönelik hazırlıklar başladı. İlçe başkanlığına aday olan isimler adaylıklarını bugün açıklamaya başladılar.

Adaylık açıklamasını ilçe binasında yapan Engin Eren, parti içi birliğe dikkat çekti.

Eren “Ülkemizin içinde bulunduğu bu kötü günleri atlatabilmek için birlik ve beraberliğimizin karşılıklı anlayışa, sevgiye, saygıya üst akılda değil, ortak akılda buluşmaya ihtiyacımız vardır. Çağımızın hastalığı “ben” duygusudur. Bunun ilacı ise “biz” duygusudur. Ama “biz” diyebilenin de gerçekten bunu içselleştirmiş, özümsemiş olması gerekiyor. Korku imparatorluğunun hüküm sürdüğü bu günler bir ve beraber olma günüdür. İlçemizin diğer partilerden çok daha fazla çalışmaya ihtiyacı vardır. Bu çalışmaların masada değil, sahada yapılması gerekmektedir.” diye konuştu.

Partililere seslenen Engin Eren “Arkadaşlar, ben ve ekibim, var olan sorunların üstesinden geleceğimize, sizlere olan güvenimizle birlikte başaracağımıza inanıyoruz. Kendimi ve ekibimi sizlere emanet ediyor, ilçe başkanlığı adaylığımı huzurunuzda ilan ediyorum.” dedi.

Kaynak

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı CHP kongre seçim Engin Eren ilçe başkanlığı aday
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert