Advert
Görev yerleri belli oldu
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Görev yerleri belli oldu
Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değişikliklerle Gölbaşı’nda görev yeri değişen emniyet mensuplarının yeni görevleri belli oldu.

Gölbaşı’nın yakından tanıdığı birçok ismin görev yerleri değişti. Gölbaşı’na hizmet etmiş ve tanınan emniyet müdürlerinin yeni görev yerleri belli oldu.

Gölbaşı’nda uzun süre hizmet vermiş ve ardından bu zorlu süreçte Ankara Terörle Mücadele Müdürlüğü yapmış olan Hakan Duman yine aynı öneme sahip Ankara Personel Şube Müdürlüğü görevine getirildi.

Bunun yanı sıra FETÖ darbe girişimi döneminde Gölbaşı Emniyet Müdürlüğü görevinde bulunan Levent Alıcı terfisinin ardından Ankara Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü görevine getirildi.

Gölbaşı’nda Levent Alıcı’nın boşalttığı koltuğa ise yine daha önceden Gölbaşı’nda emniyet amirliği görevini yürütmüş aynı zamanda İncek Polis Merkezi kurucu amiri olan ve son görev yeri Yenimahalle Emniyet Müdür Yardımcılığı olan Murat Buğatekin getirildi.

Kaynak

ETİKETLER
Emniyet Murat Buğatekin Levent Alıcı Hakan Duman atama kararname Gölbaşı Ankara
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500