Advert

Advert
Şimşek’ten Karaaslan’a ziyaret
Şimşek’ten Karaaslan’a ziyaret
Ramazan Şimşek'ten Karaaslan'a sürpriz ziyaret..

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Ramazan Şimşek ve MHP Meclis Üyeleri, Ankara İl Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan’ı makamında ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Ramazan Şimşek ve MHP Meclis Üyeleri, yakın zamanda İstanbul’da gerçekleştirilen bombalı terör saldırısında şehit olan polisler için başsağlığı dilemek ve son günlerde yaşanan terör eylemleri hakkında istişare etmek üzere Ankara İl Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan’a da bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette genel olarak terör eylemleri ve bu tür olaylara karşı alınabilecek önlemler görüşülürken, diğer taraftan Şimşek, Emniyet Müdürü Karaaslan’a, Milliyetçi Hareket Partisi olarak hem parti bazında hem de yerel yönetimler bazında terör karşısındaki duruşlarının her zaman net olduğunu ve ülkenin birliği adına üzerlerine düşen görevi yerine getirmek için daima hazır olduklarını iletti.

Kaynak

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Ramazan Şimşek MHP Büyükşehir emniyet müdürü Mahmut Karaaslan ziyaret İstanbul terör patlama polis
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet özcan, sosyal demokrat.     0000-00-00 Mhp Meclis üyesi ve B şehir gurupbaşkanvekili ramazan şimşek kardeşimizi ve diğer meclis üylerini: polisimize ve güvenlik güclerimize verdikleri desteğin zamanlaması çok güzel seçilmiş, terörün her türlüsüne göğüs geren cefakar polisimize başarılar dilerim.
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert