Advert
Advert

Şimşek ve Topaca görüşmesi: Terör ve uyuşturucuyla mücadele

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Ramazan Şimşek ve MHP Meclis Üyeleri, Ankara Valisi Ercan Topaca’yı makamında ziyaret etti.

Şimşek ve Topaca görüşmesi: Terör ve uyuşturucuyla mücadele
Advert

MHP Grubu, Ankara Valisi Ercan Topaca’ya makamında gerçekleştirdiği ziyaret ile hem hayırlı olsun dileklerini iletti hem de son dönemdeki Türkiye’de yaşanan olaylarla ilgili sohbet etti.

Vali Topaca’nın, Ankara’yı çok iyi tanıdığını ve analiz ettiğini, sıcakkanlılığıyla da dikkat çektiğini belirten MHP Grup Başkanvekili Şimşek, ziyaretin karşılıklı fikir alışverişi ile samimi bir ortamda geçtiğini ifade etti. Ziyarette Topaca ile Şimşek arasında Ankara için yapılabilecek ortak çalışmalar ve mevcuttaki en büyük sorunlardan ikisi olan ulaşım ve otopark sıkıntıları hakkında konuşuldu.

Özellikle MHP İl Başkanlığı’nın önemle üzerinde durduğu ve hassasiyetle yürüttüğü çalışmalardan biri olan “Uyuşturucu ile Mücadele” konusu da görüşmede ele alındı. MHP’nin konu ile ilgili çeşitli konferanslar düzenleyerek gençleri bilinçlendirmek adına hareket ettiğini aktaran Şimşek, söz konusu uyuşturucu ile mücadele olduğunda Ankara Valiliği’nin her zaman yanında olacaklarını Topaca’ya bildirdi.

Ayrıca Şimşek, Ankara Valiliği’nin de gerek uyuşturucu ile mücadele gerekse terörle mücadele konularında büyük adımlar atarak, geniş çapta çalışmalara imza attığını belirterek Vali Topaca’ya teşekkür etti. Özellikle birkaç gün önce Büyükşehir Belediyesi ve Ankara Valiliği’nin terör, kaçakçılık, asayiş olayları ve uyuşturucuya karşı ortak proje hazırlıklarınının mecliste görüşüldüğünü hatırlatan Şimşek, Büyükşehirden Valiliğe bütçe aktarımı gerçekleşeceğini ve bu çalışmalardan dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Büyükşehir Belediye Meclisi ve MHP Grubunun yerel ve ulusal düzlemdeki çalışmalarını Vali Topaca’ya aktarma noktasında önemli bir ziyaret gerçekleştiren Şimşek, yaklaşık 1 saat süren görüşmenin ardından Ercan Topaca’ya “Ankara kaması” hediye etti.

Kaynak

Ankara Gölbaşı Ramazan Şimşek MHP Büyükşehir vali Ercan Topaca ziyaret uyuşturucu terör
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Devrim gibi..
Devrim gibi..
Fatih Polat’a kritik görev
Fatih Polat’a kritik görev