Advert

Başkan Duruay, Şehit Meriç Alemdar İlk ve Ortaokuluna ziyaret etti

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay 15 Temmuz Şehidi Meriç Alemdar’ın adının verildiği okulu ziyaret etti. Ayrıca Başkan Duruay, Okul Müdürü Erkan Eken’i makamında ziyaret etti.

Başkan Duruay, Şehit Meriç Alemdar İlk ve Ortaokuluna ziyaret etti
Başkan Duruay, Şehit Meriç Alemdar İlk ve Ortaokuluna ziyaret etti Nisa Sayar

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, 15 Temmuz’da şehit düşen Özel Harekat 2. Sınıf Emniyet Müdürü Meriç Alemdar’ın adı verilen okulu ziyaret etti.

Okul Müdürü Erkan Eken’i de makamında ziyaret eden Başkan Duruay, ayrıca okulda Gölbaşı Belediyesi tarafından yaptırılan çalışmaları yerinde inceledi.

15 Temmuz kahramanlarından birinin okulun isminde hayat bulmasının buruk bir mutluluk olduğunu ifade eden Başkan Duruay, “15 Temmuz şehitlerimizden biri olan Özel Harekat 2. Sınıf Emniyet Müdürümüz Meriç Alemdar’ın adının bir eğitim yuvasında yaşayacak olması buruk bir mutluluk. Kurtuluş Savaşı’nda korkmadan düşman karşısında dimdik duran ecdadımızın torunları olduğumuzu tüm dünyaya 15 Temmuz’da bir kez daha gösterdik. İnşallah bir daha böyle bir olay yaşamayız. Vatan uğruna şehit düşen Tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun” diye konuştu.

Kaynak

Meriç Alemdar 15 Temmuz şehit emniyet müdürü okul ziyaret Fatih Duruay
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı