Advert

Advert
Ülkü Ocakları’ndan Halep’e yardım kampanyası
Ülkü Ocakları’ndan Halep’e yardım kampanyası
Gölbaşı Ülkü Ocakları, Halep’e ulaştırılmak üzere yardım kampanyası başlattı.

Türkiye’den Suriye’ye doğru yola çıkan ve büyüyerek yoluna devam eden İHH’nın Halep’e yardım konvoyunun ardından Türkiye’nin dört bir yanından dernekler, sivil toplum örgütleri, belediyeler, siyasi parti teşkilatları tarafından Halep için yardım malzemesi toplanmaya ve bölgeye ulaştırılmak üzere çalışmalara başlandı.

Halep’te yaşanan katliam karşısında bir adım da Gölbaşı Ülkü Ocakları’ndan geldi. Sosyal sorumluluk projelerine her zaman tam destek veren ve yardım kampanyası gibi organizasyonlar söz konusu olduğunda kayıtsız kalmayan Gölbaşı Ülkü Ocakları da yine sessiz kalmayarak Halep için harekete geçti ve bir yardım kampanyası başlattı.

Ülkü Ocakları, başlattığı kampanya kapsamında Gölbaşılılar’dan tüm gıda grubu (bakliyat, konserve, un, yağ, su, salça, bebek maması) ve tekstil grubu (battaniye, sünger yatak, kışlık ayakkabı, bebek bezi, hasta bezi) gibi malzemelerden oluşan bağışları bekliyor.

Toplanan yardımların Ankara Ülkü cakları’na gönderilerek Halep’e ulaştırılacak. Yardım malzemelerinin Ülkü Ocaklarına ulaştırılabileceği adresler ise şu şekilde:

Bahçelievler Mah. 278. Sok. No: 4/27
05079647376
05359239527

Kaynak

 

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Ülkü Ocakları Halep savaş katliam yardım kampanyası
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert