Advert
Sizin gibi gençlerimiz olduğu için gurur duyuyoruz
Sizin gibi gençlerimiz olduğu için gurur duyuyoruz
Ak Parti Gölbaşı Gençlik Kolları ilçede bulunan denetim noktalarını ziyaret ederek görevli polis memurlarına sıcak çorba ikram etti.

 

Ak Parti Gölbaşı Gençlik Kolları, İstanbul’da yaşanan patlama sonrası polislerin yanında olduklarını göstermek amacıyla ilçede bulunan yol kontrol noktalarını ziyaret ederek görevde olan polis memurlarına sıcak çorba ikramı yaptı. Polis memurları ise gençlere çay ikram etti.

Terör örgütlerinin hiçbir zaman bu ülkeyi bölemeyeceğini aktaran İlçe Gençlik Kolları Başkanvekili Hacı Ahmet Teceren “Bizler Gölbaşı gençliği olarak, bizim için gözünü kırpmadan canını feda eden kahraman polisimizin her zaman yanındayız. Bin yıldır bu topraklarda şehitler tepesi hiçbir zaman boş kalmadı, yine boş kalmayacak. Bizler buradayız. Hiçbir terör örgütünden herhangi bir korkumuz, çekincemiz yok. Başaramayacaklar, bizi bölemeyecekler. Başta cumhurbaşkanımız olmak üzere devletimizin her zaman yanındayız. Bizler bir ölür, bin diriliriz.” diye konuştu.

Görev başındaki polis memurlarına çorba ikram edilirken gençler “Şehitler ölmez, vatan bölünmez” sloganı attılar. Polislere görevlerinde başarılar dileyen Ak Partili gençler, her zaman Türk polisinin yanında olduklarını belirttiler.

Polisler gençlik kollarına “Sizin gibi gençlerimiz olduğu için gurur duyuyoruz” diyerek teşekkür etti. Kontrol noktasında bulunan Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürü Levent Alıcı ve Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Ağyar ise duyarlı davranışlarından dolayı Ak Partili gençlere teşekkürlerini ilettiler.

Kaynak

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Ak Parti gençlik kolları polis İstanbul patlama
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500