Advert

Advert
Miniklerden polis amcalarına ziyaret
Miniklerden polis amcalarına ziyaret
Gölbaşı Darüşşifa Eğitim Kurumları birinci sınıf öğrencileri Osman Tan Polis Merkezi’ni ziyaret ederek polislere karanfil verdiler.

 

Gölbaşı Darüşşifa Eğitim Kurumları birinci sınıf öğrencileri İstanbul’da yaşanan terör saldırısına tepkilerini göstermek ve polislere destek olmak amacıyla Osman Tan Polis Merkezi’ni ziyaret etti. Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürü Levent Alıcı’ya çiçek veren öğrenciler “iyiki varsınız” diyerek başsağlığı dileklerini ilettiler.

Emniyet Müdürü Levent Alıcı ise öğrencilere teşekkür ederek “Sizin desteğiniz bize güç veriyor. Derslerinize çok iyi çalışın, büyüyün ve büyük insanlar olun” dedi.

İlçe Emniyet Müdürünün ardından polis merkezi birimlerini gezen öğrenciler polis memurlarına karanfil ve Türk bayrağı verdiler. Öğrencilerin ziyaretiyle duygulanan polisler öğretmenlere ve öğrencilere teşekkürlerini ilettiler.

Pasaport Büro Amirliği’nde polis memurlarına karanfil dağıtan öğrencilerin pasaport işlemleri için alınan parmak izi kaydını merak etmesi üzerine eğlenceli anlar yaşandı. Öğrencilerin kendi parmak izlerinin de alınmasını istemesi üzerine polis memurları miniklerin bu isteğini geri çevirmeyerek parmak izlerini aldı.

Öğrenciler ziyaretin ardından polislerle hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Kaynak

ETİKETLER
Ankara polis Gölbaşı İstanbul patlama Darüşşifa Koleji
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert