Advert
Duruay Mevlid Kandili'ni kutladı
Duruay Mevlid Kandili'ni kutladı
Duruay: "Mevlid Kandili'nin tüm dünyada barış, huzur ve hoşgörüye vesile olmasını diliyor, tüm vatandaşlarımızın Mevlid Kandili'ni kutluyorum"

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Mevlid Kandil'i mesajını yayınladı. Başkan Fatih Duruay, barış ve huzura vurgu yaparak, "Mevlid Kandili'nin tüm dünyada barış, huzur ve hoşgörüye vesile olmasını diliyor, tüm vatandaşlarımızın Mevlid Kandili'ni kutluyorum" diye konuştu.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Mevlid Kandili nedeniyle yayınladığı mesajında, barışa ve hoşgörüye vurgu yaptı. Başkan Duruay, yayınladığı mesajında ise şu ifadelere yer verdi: " Bugün, insanlığa rahmet olarak gönderilen sevgili Peygamberimizin doğumunun yıl dönümünü, mübarek Mevlid Kandili'ni kutluyoruz.  İçinde bulunduğumuz çağda, O'nun güzel ahlakı, engin hoşgörüsü, adaleti ve merhameti ile tüm insanlığa örnek olan evrensel mesajlarını bir kez daha anıyoruz. Hazreti Peygamberimiz, yaşantısıyla mazlumların kurtarıcısı, kimsesizlerin kimsesi, hoşgörünün, adaletin, merhametin simgesi olmuştur. Bizler de bugün onun yaşayışını, hadis-i şeriflerini örnek alarak, birlik ve beraberliğimize her zamankinden fazla sahip çıkıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Mevlid Kandili'nin tüm dünyada barış, huzur ve hoşgörüye vesile olmasını diliyor, tüm vatandaşlarımızın Mevlid Kandili'ni kutluyorum."

Kaynak

ETİKETLER
Fatih Duruay mevlid kandili kutlama
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500