Advert

Advert Advert
Dünya Judo 2.’si Özdemir’den Başkan Çetin’e ziyaret
Dünya Judo 2.’si Özdemir’den Başkan Çetin’e ziyaret
Amerika Fort Lauderdale’de düzenlenen 8. Veteran Dünya Judo Şampiyonası’nda ikinci olarak gümüş madalya kazanan milli sporcu Ahmet Özdemir, Başkan Çetin’i ziyaret edip “Spora ve sporcuya verdiğiniz destekler takdire şayandır. Biz judo sporcuları da sizin

Amerika Fort Lauderdale’de düzenlenen 8. Veteran Dünya Judo Şampiyonası’nda ikinci olarak gümüş madalya kazanan milli sporcu Ahmet Özdemir, Başkan Çetin’i ziyaret edip “Spora ve sporcuya verdiğiniz destekler takdire şayandır. Biz judo sporcuları da sizin gibi değerli yöneticilerimizden destek bekliyoruz” dedi.

Amerika Fort Lauderdale’de gerçekleşen Veteranlar Dünya Judo Şampiyonası’nda 60-64 yaş kategorisinde mücadele eden milli sporcu Ahmet Özdemir ikinci olup gümüş madalya kazandı. Türkiye’den beş sporcunun mücadele ettiği şampiyonada bir ikincilik üç de yedincilik derecesi elde edildi. İleri yaşına rağmen spor yaparak Türkiye’nin gururu olan Ahmet Özdemir kazandığı gümüş madalyasıyla birlikte Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’i ziyaret etti. Makamında milli sporcuyu ağırlayan Başkan Çetin “Azmiyle, başarısı ile örnek olan Ahmet ağabeyimizi tebrik ediyorum. Bizler her zaman sporun ve sporcunun yanındayız. Başarılı sporcular kolay yetişmiyor. Hep birlikte destek olmalıyız” dedi.

İleri yaşına rağmen judo sporu yaptıklarını belirten milli sporcu Ahmet Özdemir duyarlılıklarından dolayı Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’e teşekkür edip yetkililerin judo sporu yapanlara sahip çıkmasını istedi.

Kaynak

ETİKETLER
Ankara Pursaklar judo dünya şampiyon Ahmet Özdemir Selçuk Çetin spor
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500