Advert

Advert
Başkan Çetin esnaf ile istişare ediyor
Başkan Çetin esnaf ile istişare ediyor
Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, geleneksel hale getirdiği esnaf ziyaretlerine devam ediyor. AK Parti Pursaklar İlçe Başkanı Mehmet Kabasakaloğlu ile esnafı ziyaret eden Başkan Çetin istişarelerde bulunup talepleri dinledi.
Advert

Düzenli olarak bilgilendirme toplantılarıyla hemşerileri ile bir araya gelen Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin bir taraftan da iş yerlerine ziyarette bulunup istişare ediyor. AK Parti Pursaklar İlçe Başkanı Mehmet Kabasakaloğlu ile esnaf ziyareti yapan Başkan Çetin, iş yerlerin gezerek esnafın taleplerini dinledi.

Pursaklar’da hayata geçen projeler hakkında da esnafı bilgilendiren Başkan, “Pursaklar’ın gelişmesinde esnaf kardeşimin çok büyük katkısı vardır. Biz her zaman esnafımızın yanındayız. Çünkü Pursaklar’ı birlikte şehir haline getirdik ve yine birlikte geliştireceğiz. Her fırsatta esnaf kardeşlerimle bir araya gelip muhabbet etmeye gayret gösteriyoruz. Taleplerinizi her zaman bizlere iletebilirsiniz. Ne yapılması gerekiyorsa birlikte çözüm üreteceğiz” açıklamalarında bulundu.

AK Parti Pursaklar İlçe Başkanı Mehmet Kabasakaloğlu da ilçede AK Parti’ye verilen yüksek oy desteğinin hizmete dönüştüğünü ve bölgenin kalkınması için gerekli olan yatırımların hükümet tarafından hayata geçirildiğini belirterek “AK Parti olarak her zaman yanınızdayız. Belediye Başkanımız ve teşkilatımız gece gündüz ilçemiz için çalışıyor. Üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız, kapımız bütün esnaf kardeşlerimize açık” dedi.

Ziyaretlerden ve ilçeye yapılan hizmetlerden memnun kalan esnaf, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin ve İlçe Başkanı Mehmet Kabasakaloğlu’na teşekkür etti.

Kaynak

ETİKETLER
Ankara Pursaklar esnaf istişare sohbet Ak Parti ilçe başkanı Mehmet Kabasakaloğlu
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert