Advert

Advert
Şimşek’ten Öğretmenler Günü mesajı
Şimşek’ten Öğretmenler Günü mesajı
Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclisi MHP Grup Başkanvekili Ramazan Şimşek, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Öğretmenlerin, meslek sevgileriyle insandan başlayarak toplumu, hayatı ve dünyayı değiştirme gücü taşıyan kahramanlar olduğunu belirten Şimşek mesajında, “Biz, ilim ve irfan sahibi kimselere hürmeti, bize bir harf dahi öğreten kimsenin karşısında saygıyla eğilmeyi şiar edinmiş bir medeniyete sahibiz.

Bizim kültürümüzde öğretmenler anne ve babalarımız kadar değerli, onlar kadar özel ve azizdirler.

Gelecek nesillerin yetişmesinde, olgunlaşmasında, fikir ve kanaat sahibi olmalarında hayati bir rolü olan, sahip oldukları ilmi ve irfanı, cömertçe ve içtenlikle öğrencilerine aktaran yarınlarımızın yetiştirilmesi görevini fedakarca üstelenen kıymetli öğretmenlerimiz, ülkemizin geleceği açısından çok büyük sorumluluk taşıyor ve bu görevi layıkıyla yerine getiriyorlar.

Çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimizin bu anlamlı gününü kutluyor, toplum olarak onlara duymuş olduğumuz minnet borcunu ifade ederek başarı ve huzur dolu yarınlar diliyorum.

Vefat eden ve şehit olan öğretmenlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, hayatta olan tüm öğretmenlerimize de en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

Kaynak

ETİKETLER
Ramazan Şimşek Ankara Gölbaşı MHP Belediye meclisi Büyükşehir grup başkanvekili 24 Kasım öğretmenler günü
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert