Advert

Advert
Balkanlar’dan Başkan Çetin’e ziyaret
Balkanlar’dan Başkan Çetin’e ziyaret
Arnavutluk Konispol Belediye Başkanı Shuaip Beguri ve ALSAR Vakfı Başkanı Mehdi Gurra, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’i ziyaret etti.
Advert

Ekim ayında Pursaklar’dan Balkanlar’a Gönül Köprüsü programı kapsamında Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin ve beraberindeki heyeti ağırlayan Konispol Belediye Başkanı Shuaip Beguri iade-i ziyarette bulundu. Konispol Belediye Başkanı Shuaip ve Arnavutluk’ta önemli hizmetler yapan ALSAR Vakfı Başkanı Mehdi Gurra’yı makamında ağırlayan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin ziyaretten dolayı misafirlerine teşekkür ederek Ankara ve Pursaklar hakkında bilgi verdi.

Ekim ayında Balkanlar’a çalışma ziyaretinde bulunduklarını hatırlatan Başkan Çetin “Arnavutluk ziyaretimizde Konispol Belediyesi ile kardeş şehir ön protokolü imzalamıştık. Bugün de değerli mevkidaşımızı ve ALSAR Vakfı Başkanını Pursaklar’da ağırladık. Ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bizler Pursaklar ve Türkiye olarak her zaman gönül coğrafyamızın yanındayız” dedi.

Pursaklar Belediyesi’nin kardeş şehir protokolü imzalamasının önemli olduğunu ifade eden Arnavutluk Konispol Belediye Başkanı Shuaip Beguri “Sayın Başkanımıza misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Hem iade-i ziyarette bulunmak hem de Türkiye’deki yerel yönetimleri yerinde görüp tecrübeli başkanımız ile istişare etmek istedik. Çok güzel hizmetler yapıyorlar. Başarılar diliyorum. Türkiye’nin desteğini hissetmek bizler için çok önemli” diyerek duygularını ifade etti.

Ziyaretin sonunda kendisine takdim edilen hediyeleri kabul eden Bakan Çetin, misafirlerine Pursaklar’ı simgeleyen hediyeler vererek uğurladı.

Kaynak

ETİKETLER
Ankara Pursaklar Selçuk Çetin Balkanlar ALSAR Vakfı Mehdi Gurra Arnavutluk ziyaret
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert