Advert

Pursaklar Belediyesi’nden 15 Temmuz gazisine genç odası

FETÖ’nün hain darbe girişiminde babası ile birlikte meydanlara çıkan ve babasını şehit verip kendisi gazi olan Yasin Lezgi’ye Pursaklar Belediyesi genç odası takımı hediye etti.

Pursaklar Belediyesi’nden 15 Temmuz gazisine genç odası
Pursaklar Belediyesi’nden 15 Temmuz gazisine genç odası Nisa Sayar

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin 15 Temmuz gazisi Yasin Lezgi’yi unutmadı. FETÖ’nün hain işgal girişiminde meydanlara çıkarak demokrasi mücadelesi veren Yasin Lezgi gazilik madalyasını taşıyan kahramanlardan bir tanesi oldu. 15 Temmuz akşamı babası şehit olan Yasin Lezgi’ye Pursaklar Belediyesi Tebessüm Çarşısı’ndan genç odası takımı hediye edildi.

İçerisinde baza, yatak, çalışma masası, gardırop, halı bulunan genç odası takımını Pursaklar Saray Mahallesinde ikamet eden Gazi Lezgi’nin evine teslim eden ekipler, mobilyaların kurulumunu da yaparak Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’in selamını iletti.

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’e göstermiş olduğu duyarlılıktan dolayı teşekkür eden gazi Yasin Lezgi, “Vatan için gazi olmak da şehit olmak da büyük bir onurdur. Belediyemizin ikramı için Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak

Ankara Pursaklar 15 Temmuz FETÖ darbe girişimi gazi Yasin Lezgi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı