Advert
Pursaklar Belediyesi’nden 15 Temmuz gazisine genç odası
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Pursaklar Belediyesi’nden 15 Temmuz gazisine genç odası
FETÖ’nün hain darbe girişiminde babası ile birlikte meydanlara çıkan ve babasını şehit verip kendisi gazi olan Yasin Lezgi’ye Pursaklar Belediyesi genç odası takımı hediye etti.

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin 15 Temmuz gazisi Yasin Lezgi’yi unutmadı. FETÖ’nün hain işgal girişiminde meydanlara çıkarak demokrasi mücadelesi veren Yasin Lezgi gazilik madalyasını taşıyan kahramanlardan bir tanesi oldu. 15 Temmuz akşamı babası şehit olan Yasin Lezgi’ye Pursaklar Belediyesi Tebessüm Çarşısı’ndan genç odası takımı hediye edildi.

İçerisinde baza, yatak, çalışma masası, gardırop, halı bulunan genç odası takımını Pursaklar Saray Mahallesinde ikamet eden Gazi Lezgi’nin evine teslim eden ekipler, mobilyaların kurulumunu da yaparak Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’in selamını iletti.

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’e göstermiş olduğu duyarlılıktan dolayı teşekkür eden gazi Yasin Lezgi, “Vatan için gazi olmak da şehit olmak da büyük bir onurdur. Belediyemizin ikramı için Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak

ETİKETLER
Ankara Pursaklar 15 Temmuz FETÖ darbe girişimi gazi Yasin Lezgi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500