Advert
Muhammed Ali Sosyal Tesislerindeki Smaç Cafe hizmete açıldı
Muhammed Ali Sosyal Tesislerindeki Smaç Cafe hizmete açıldı
Efsane Boksör Muhammed Ali’nin isminin yaşatıldığı “Pursaklar Belediyesi Muhammed Ali Sosyal Tesisleri”ndeki Smaç Cafe hizmete açıldı.

Pursaklar Belediyesi tarafından Yavuz Bulvarı üzerinde yapılan yeni spor salonundaki hazırlıklar tamamlandı. Erkek fitness salonu ve çocuk cimnastiğinin ardından sosyal tesisteki cafe de hizmete girdi. Çevre düzenlemesiyle birlikte estetik bir görünüme bürünen Muhammed Ali Sosyal Tesisleri ilçe halkından yoğun ilgi gördü. Kısa sürede çok sayıda üyeye ulaşan sosyal tesisteki spor salonu son model teknolojiyle donatıldı.

Müdavimlerin rahat ve verimli kullanımına göre dizayn edilen spor salonu hafta içi saat 10.30 ila 21.30 saatleri arasında; hafta sonu ise 10.30 ila 20.00 saatleri arasında hizmet vermeye başladı. Üç aylık üyelik paketi halinde kayıt alan Muhammed Ali Sosyal Tesislerindeki erkek fitness salonu ve çocuk cimnastiğinden çok sayıda kişi yararlanıyor. Sporseverlerin ve diğer vatandaşların rahatını da düşünen Pursaklar Belediyesi, Muhammed Ali Sosyal Tesisleri önünde büyük bir kafeterya hazırlayarak ilçe sakinlerinin hizmetine sundu.

Hem kapalı hem de açık hava olarak kullanılabilen Smaç Cafe, hijyen ve kaliteli hizmetiyle vatandaşların dinlenerek vakit geçirebileceği bir mekan haline geldi. Başkan Selçuk Çetin liderliğindeki Pursaklar Belediyesi ilçeye spordan sağlığa, eğitimden kültüre, alt yapıdan üst yapıya her alanda hizmet etmeye devam ediyor.

Kaynak

ETİKETLER
Ankara Pursaklar Muhammed Ali Sosyal Tesisleri Smaç Cafe
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500