Advert
Advert

Kaymakamdan Nezaket Okuluna ziyaret

Pursaklar Kaymakamı İhsan Kara, belediye bünyesinde eğitim veren Türkiye’nin ilk ve tek projesi olan Nezaket Okullarını ziyaret ederek öğrencilerle birlikte vakit geçirdi.

Kaymakamdan Nezaket Okuluna ziyaret
Advert

Geleceğin hanımefendisi ve beyefendilerini yetiştirmek üzere 2011’de Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin tarafından hayata geçirilen Nezaket Okulları takdir görmeye devam ediyor. 5 yıldır binlerce çocuğa eğitim veren Nezaket Okulları bu kez Pursaklar Kaymakamı İhsan Kara’yı ağırladı. Nezaket Okulunu ziyaret eden Kaymakam Kara ve birim müdürleri, yapılan çalışmalar ve eğimimler konusunda yetkililerden bilgi aldı. Eğitim sınıfları ve oyun alanlarını da gezen Pursaklar Kaymakamı İhsan Kara, öğrencilerle birlikte oyun salonunda keyifli dakikalar geçirdi.

Miniklerle yakından ilgilenip oyunlarına eşlik eden Kaymakam, telefonla Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’i arayarak “Pursaklar’a böyle bir hizmet kazandırdığınız için bir kez daha teşekkür ediyorum değerli Başkanım. Burada çocuklarımızın başarılı eğitimini ve bulundukları güzel ortamı birim müdürlerimizle gezme imkanı bulduk. Başarılarınızın devamını diliyorum. Pursaklar’da kaymakam olmaktan dolayı şanslı olduğumu bir kez daha ifade ediyorum” dedi.

Kaynak

Ankara Pursaklar Nezaket Okulları kaymakam İhsan Kara
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Devrim gibi..
Devrim gibi..
Fatih Polat’a kritik görev
Fatih Polat’a kritik görev