Advert

Advert
Başkan Duruay'dan öğrencilere destek sözü
Başkan Duruay'dan öğrencilere destek sözü
Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gölbaşı Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Öğrenciler ile konuşan Duruay, meslek öğrenmenin önemine vurgu yaparak, “Özverili bir şekilde bir mesleğe kendinizi verdiğiniz takdirde biz bel

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gölbaşı Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.  Öğrenciler ile konuşan Duruay, meslek öğrenmenin önemine vurgu yaparak, “Özverili bir şekilde bir mesleğe kendinizi verdiğiniz takdirde biz belediye olarak önünüzü açmaya hazırız” dedi.

Gölbaşı Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne bir ziyaret gerçekleştiren Gölbaşı Belediye Başkanı Ferhat Duruay, öğrenciler ile sohbet etti. Okulu gezen ve öğretilen meslek atölyelerinde de incelemelerde bulunan Duruay, “Meslek öğrenmek her zaman için bir altın bileziktir. Bu güzel okulumuzda da koluna bu bileziği takmış nice genç yüzler görmek beni mutlu etti. Gençlerimizin bu konuda önünün açılması gerektiğini düşünüyorum. Özverili bir şekilde bir mesleğe kendinizi verdiğiniz takdirde biz belediye olarak önünüzü açmaya hazırız. Sizlerin görüş ve önerileriniz bizim için önemli” diye konuştu.

Kaynak

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Fatih Duruay Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaret
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert