Advert
Siyaset
Giriş Tarihi : 24-10-2016 15:16   Güncelleme : 24-10-2016 15:16

Kuyrukçu mahalle başkanlarını topladı

AK Parti Gölbaşı Gençlik Kolları Teşkilat Başkanlığı öncülüğünde Gölbaşı merkez ve çevre mahalle başkanları toplantısı Gençlik Kolları Başkanı Tarık Kuyrukçu'nun katılımı ile gerçekleştirildi.

Kuyrukçu mahalle başkanlarını topladı

DEVLETE YARDIMCI OLUN

Toplantıda Gölbaşı özelinde birçok probleme değinen Kuyrukçu Mahalle Başkanlarının bulunduğu mahallenin gençlik kolları başkanı gibi hareket etmesini gerektiğini bildirdi.

Gölbaşının birbirine ve merkeze çok uzakta olan mahallerinin olduğunu belirten Kuyrukcu; "Belediyemiz her an her mahallemize yetişemez. En azından cenaze ve düğünlerimizde çadır, yemek gibi temel problemleri muhtarımız ve köy dernekleri ile ortaklaşa hareket ederek çözmeye çalışın. Yani kendi kapınızın önünü kendiniz süpürmeye çalışın. Herşeyi devletten beklemek bizim elimizi kolumuzu bağlar. Girişimci olun ve bulunduğunuz yerde hizmet için devlet siz olun” dedi.

KÜLTÜR MERKEZLERİNİN İÇİNİ DOLDURUN

Hemen hemen her mahallede bir kültür merkezinin olduğunu ama verimli kullanılamadığını belirten Kuyrukçu, kültür merkezlerinin sadece bir düğün salonu olmadığını da ekleyerek, mahalle başkanlarından bulundukları mahallelerdeki kültür merkezlerine kütüphane oluşturmalarını ve örfi geleneklerini de unutturmayacak şekilde etkinlikler yapmalarını önerdi.

Kaynak

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
141. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA