Advert

Advert
Çorumlular Derneği’nden büyük yemek organizasyonu
Çorumlular Derneği’nden büyük yemek organizasyonu
Çorumlular Derneği 37 milletvekilinin katıldığı yemek organizasyonu düzenledi.
Advert

Ak Parti Ankara Milletvekili olan ve Gölbaşı’nda oturan Fatih Şahin’in Ak Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilmesini kutlamak amacıyla Gölbaşı Çorumlular Derneği, Osman Ulunç ve Ak Parti Milletvekili Murat Alparslan öncülüğünde yemek organizasyonu düzenledi.

Düzenlenen yemekte konuşan Gölbaşı Çorumlular Derneği Başkanı Osman Ulunç “Gölbaşı Çorumlular Derneği olarak zaman zaman bu tür organizasyonları sürdürmekteyiz. Bu organizasyonu da Sayın Fatih Şahin onuruna düzenlemiş bulunmaktayız. Murat Alparslan’ın talimatları doğrultusunda gerçekleşen bir programdır. Ankara’nın en büyük hemşehri derneklerinden biriyiz. Katılan tüm misafirlerimize, bölge vekillerimize şükranlarımızı ifade ederiz. Bu organizasyonda emeği geçen Marul Cafe’ye de teşekkür ediyorum” dedi.

Davete başta Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, Ankara Milletvekili Murat Alparslan, Ahmet Gündoğdu ve Emrullah İşler olmak üzere Ankara ve çeşitli civar illerden 37 milletvekili, Kaymakam Şenol Esmer, Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan ve Belediye Başkanı Fatih Duruay katılım sağladı.

 

Kaynak

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Çorumlular Derneği Fatih Şahin Murat Alparslan Osman Ulunç yemek organizasyonu
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert