Advert
Siyaset
Giriş Tarihi : 18-10-2016 22:56   Güncelleme : 19-10-2016 17:51

Gazi Gölbaşı'nın vefalı gençliği

Gazi Gölbaşı'nın vefalı gençliği 15 Temmuz gecesinin kahramanlarına yönelik etkinliklerine devam ediyor.

Gazi Gölbaşı'nın vefalı gençliği

Ak Parti Gençlik Kolları, 15 Temmuz gecesinin kahramanlarını yalnız bırakmıyor. O gece Türkiye'de en çok etkilenen bölge olan Özel Harekat'ta yapılan mevlit ve fidan dikimi etkinliğinin ardından emniyet mensuplarını da unutmayan Ak Gençlik, Sanayi Sitesi çıkışında yol denetimi yapan polisleri ziyaret etti.

Görevde bulunan polislere baklava ikram eden Ak Parti gençliği emniyet güçlerinin yalnız olmadığını ve her zaman yanlarında olacaklarını dile getirdi.

Denetim noktasına yapılan ziyaret sırasında konuşan Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Tarık Kuyrukçu, 15 Temmuz ruhunun ancak ve ancak emniyet güçlerini sahiplenerek yaşatılabileceğini ifade etti.

VEFALI BİR GENÇLİK OLMA YOLUNDA ADIMLAR ATIYORUZ

Ak Parti gençliği olarak vefalı bir duruş sergilemek için çaba gösterdiklerini bildiren Kuyruçu "Yedisinden yetmişine 15 Temmuz gecesi gaziliği yaşayan tüm Gölbaşı adına Ak Parti gençliği olarak geçtiğimiz günlerde darbe girişiminin merkezi olan Özel Harekat'ta gerçekleştirdiğimiz programın akabinde bugün de vatanımızın ve milletimizin bütünlüğü için gece gündüz demeden çalışan emniyet güçlerimize ziyaret gerçekleştirdik. 15 Temmuz'dan beri Gölbaşı'nın 'gazi' olduğunun farkındayız ve tüm Gölbaşı halkı adına hareket ederek, vefalı bir gençlik olma yolunda adımlar atıyoruz" dedi.

BU İŞ SİYASİ ŞOV MALZEMESİ YAPILAMAYACAK KADAR ULVİ BİR GÖREVDİR

Son zamanlarda gündemde olan Gölbaşı'na gazilik unvanı verilmesi konusuna değinen Kuyrukçu şunları kaydetti:

"Şunun özellikle altını çizerek açıklamak istiyorum. Gölbaşı'nın "gazilik" ünvanını ancak ve ancak samimiyetle yapılan bu gibi girişimlerle tasdik ettirebiliriz. Bizler 15 Temmuz'dan bu yana tuttuğumuz nöbetlerle, gerçekleştirdiğimiz asker, polis ve jandarma komutanlıkları ziyaretleriyle, Gölbaşımız'da gazi olan ağabeylerimiz ve kardeşlerimize gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerle bunu kanıtladığımıza inanıyoruz. Özel Harekat'ta bunu söyledim ve tekrar söylüyorum, bu iş siyasi şov malzemesi yapılamayacak kadar ulvi bir görevdir."

 

Kaynak

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Yeni Başkan Aksoy
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA