Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 15-10-2016 20:30   Güncelleme : 16-10-2016 14:27

Özel Harekat Daire Başkanlığı’na şehitler anısına fidan dikildi

Özel Harekat Daire Başkanlığı’na Ak Parti Gençlik Kolları tarafından 15 Temmuz gecesi şehit olan polisler anısına mevlüt okutularak fidan dikildi.

Özel Harekat Daire Başkanlığı’na şehitler anısına fidan dikildi

Ak Parti Gölbaşı Gençlik Kolları 15 Temmuz gecesi darbe girişimi sırasında şehit olan Özel Harekatçılar için mevlit okuttu. Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığı’nda gerçekleştirilen etkinlikte 15 Temmuz gecesi şehit olan polislerin isimleri okunarak yoklama alındı. İsmi okunan her şehit için Özel Harekat polisleri ve Ak Parti Gençlik Kolları tarafından “burada” sesi yükseldi. Şehit yoklamasından sonra mevlid-i şerif okutuldu.

Ardından Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Tarık Kuyrukçu burada yaptığı konuşmada “Burada bulunan değerli erlerimiz, şunu hiçbir zaman unutmayacağız, 571’den 2071’e giden süreçte Uhud’da, Bedir’de Malazgirt’te ruhları şad olan bizleriz. Yani sizlersiniz. Bu erlerin ruhları bizleri bu noktaya getirdi. Yani o ruhların temsilcisi olan sizlere selam ediyorum” dedi.

Kuyrukçu, Ak Parti gençliğine seslenerek bin yıllık ruhu taşımakla görevli olduklarını ifade etti.

15 Temmuz olayının ülkemizde sürekli yaşandığını belirten Tarık Kuyrukçu “15 Temmuz dediğimiz hadise bu coğrafyada sürekli var olan ihanetin sadece bir tanesi. İnanılmaz derecede ihanetler yaşadık. Sizlerin kardeşleri o gece tam burada şehit oldu. Hepsi bizim ağabeyimiz, kardeşimizdi” diye konuştu.

Özel Harekat Daire Başkan Yardımcısı Özkan Alkaş ise yapılan ziyaretten duyulan memnuniyeti ifade ederek “Özel Harekat Daire Başkanlığı adına bu nazik, duyarlı, saygılı ziyaretinizden dolayı duyduğumuz memnuniyeti dile getirmek için burada bulunuyorum. Hoşgeldiniz, iyi ki varsınız, iyi ki varız” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Özel Harekat Daire Başkanlığı bahçesine fidanlar dikildi. Ardından dualar eşliğinde kurbanlar kesildi.

Özel Harekat Daire Başkanlığı’ndaki fidan dikimi etkinliğine Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Tarık Kuyrukçu, Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan ve Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Elif Özer katılım sağladı.

 Kaynak

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
156. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA