Advert
Gölbaşı’nda bomba şüpheli araç

Ankara - Samsun karayolu kenarında Sanayi Sitesi arka yolunda bulunan açık alanda park edilmiş halde bırakılan araç, bomba yüklü olduğu şüphesiyle bomba imha ekipleri tarafından arandı.

Gölbaşı’nda bomba şüpheli araç
Advert

 

Gölbaşı’nda sabah saatlerinde Samsun karayolu kenarında Sanayi Sitesi arka yolunda bulunan açık arazide park edilmiş halde bırakılan 01 UH 942 plakalı araç bomba şüphesi nedeniyle jammer ve bomba arama köpekleri tarafından arandı.

Olay yerine gelen bomba imha ekipleri önceki gün Haymana Yolu’nda yakalanan ve kendini patlatan bombacıların eyleminden sonra olaya çok daha titiz yaklaşırken köpeklerin araca herhangi bir tepki vermemesi üzerine savcılık izniyle aracın camı kırılarak bomba imha ekipleri tarafından araç içinde arama yapıldı.

Aracın sahibinin haciz nedeniyle aracı bölgeye bırakıp gittiği edinilen bilgiler arasında. İki gündür arazide beklediği öğrenilen ve Adana kayıtlı olan araç herhangi bir tehlike bulunmaması nedeniyle güvenlik gerekçesiyle emniyet otoparkına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

 

Ankara bomba şüpheli araç Gölbaşı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
MHP Gölbaşı Belediye Meclis Grup Başkanvekili belli oldu.
MHP Gölbaşı Belediye Meclis Grup Başkanvekili belli oldu.
Yol Açım Çalışmaları
Yol Açım Çalışmaları