Advert
Hanedan’ın ağır misafirleri
Hanedan’ın ağır misafirleri
Hanedan Dürüm Evi gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.
Advert

 

Hanedan Dürüm Evi açıldığı günden bu yana hızla gelişerek Gölbaşı’nda kendi sektöründe yükselmeye devam ediyor. Hanedan bugün Büyükşehir Belediyesi MHP Grup Başkanvekili Ramazan Şimşek ve Gölbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsa Albut’u ağırladı.

Şimşek ve Albut, Hanedan Dürüm Evi’ne hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ziyaret sırasında konuşan İsa Albut, Hanedan’ın Gölbaşı ticaretine ekonomik anlamda büyük katkı sağlayacağını ve geliştireceğini ifade etti. Albut “Değişen, gelişen Gölbaşı’nda esnafımız da kendini yenileyerek Gölbaşı’na katkı sağlamakta. Ticaret hayatını olumlu yönde etkileyecek yatırımlar yapmakta. Daha önce farklı sektörde olmasına rağmen uzun süredir gıda sektörüne yatırım yapan arkadaşımız yeni bir şube, yeni bir yer açarak Gölbaşı’nda kaliteli hizmet sunma yolunda bir adım daha atmış durumda. Biz de kendisini ziyaret ederek yeni yerine hayırlı olsun diyoruz. Hem Gölbaşı için hem kendisi için kazanç olarak görüyoruz. Bundan sonraki iş hayatında da başarılar diliyoruz. Gölbaşı için yapacağı yatırımların devamını bekliyoruz” diye konuştu.

İlk günden beri gerek Gölbaşı’nın gerekse Ankara’nın önemli isimlerini ağırlayarak hem kendi tanıtımını hem de Gölbaşı’nın tanıtımını üstlenen Hanedan bununla da kalmayarak akşam saatlerinde sanatçı Cüneyt Özgür’ü misafir etti.

Hanedan Dürüm Evi’nde yemek yiyerek hayırlı olsun temennilerini bildiren Cüneyt Özgür burada müşterilere ve Hanedan personeline “Ankara’dan Gitmem Lazım” ve “Canom” şarkılarını seslendirdi. Özellikle müşterilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Cüneyt Özgür yemeklerin çok lezzetli olduğunu ve sadece Gölbaşı’nda değil yakın zamanda Ankara’da da duyulacağını ifade etti.

Kaynak

 

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Hanedan Dürüm Evi Metin Ergül İsa Albut Ramazan Şimşek Cüneyt Özgür
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert