Advert
Advert
Advert
Sanatçı Cüneyt Özgür’den Meriç Alemdar Okulu’na ziyaret

Pop müziği sanatçısı Cüneyt Özgür, Gölbaşı’nda bulunan Şehit Emniyet Müdürü Meriç Alemdar İlk/Ortaokulu’nu ziyaret etti.

Sanatçı Cüneyt Özgür’den Meriç Alemdar Okulu’na ziyaret
Advert

 

15 Temmuz darbe girişiminin ardından FETÖ’ye bağlı olan özel okula önce kayyum atanmış ardından okulun ismi Şehit Emniyet Müdürü Meriç Alemdar İlk/Ortaokulu olarak değiştirilmişti. Okula Gölbaşı’nın dört bir yanından destek gelirken, Meriç Alemdar’ın eşi Fadime Alemdar’ın ardından okulu ziyaret eden ikinci isim sanatçı Cüneyt Özgür oldu.

Cüneyt Özgür, okulu ziyaret ederek okul müdürü Erhan Eken’e hayırlı olsun dileklerini iletti.

Sınıflarda öğrencilerle sohbet eden Cüneyt Özgür, 15 Temmuz gecesiyle ilgili konuştu. Özgür “15 Temmuz’da biliyorsunuz talihsiz bir gün yaşadık. O gün Türk milletinin onurlu mücadelesi ile ülkemizi kurtardık. O gün birçok şehidimiz oldu. O şehitlerden bir tanesi de okulumuza ismi verildiği gibi Meriç Alemdar. Şehitlerimizi böyle anacağız. Çok talihlisiniz şehidimizin okulunda ders gördüğünüz için. Başarılarınızın devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Müzikle ilgilenen öğrenciler şarkı söyleyerek Cüneyt Özgür’ün ziyaretinden dolayı duydukları mutluluğu ifade ettiler.

Ardından öğrenciler için “Canom” şarkısını seslendiren Cüneyt Özgür “Vatanımız için kurban olan şehitlerimize şarkımız armağan olsun. Hepimizin canı kurban olsun vatanımıza” dedi.

Kaynak

 

Ankara Gölbaşı Meriç Alemdar Cüneyt Özgür FETÖ 15 Temmuz
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
DIŞ CEPHE kaplama başladı
DIŞ CEPHE kaplama başladı
Pazartesi Buluşmaları devam ediyor
Pazartesi Buluşmaları devam ediyor