Advert

Advert
Özcan Abdurrahmanoğlu’ndan yeni eğitim yılı mesajı
Özcan Abdurrahmanoğlu’ndan yeni eğitim yılı mesajı
Büyük Birlik Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Özcan Abdurrahmanoğlu 2016-2017 eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Advert

Abdurrahmanoğlu yetişecek olan yeni nesillerin ülkenin gelişmesinde büyük rol oynadığına ve bu noktada hem öğretmenlerin hem de ebeveynlerin üzerine büyük sorumluluk düştüğünü ifade etti.

Özcan Abdurrahmanoğlu’nun mesajı şu şekilde:

“Geleceğine yatırım yapmak isteyen toplumların öncelikli hedefinin eğitim olduğu artık herkesin kabul ettiği bir gerçektir. Dünya gündemini yakından takip etmek, yeni fikirler oluşturmak, yaratıcı fikirlerle ülkesine ve toplumuna faydalı olmak herhalde iyi bir eğitim sayesinde olacaktır. Ülkemizin gelişmiş ülkeler arasında yer alması için eğitim ve öğretimde kaliteyi arttırmak, fırsat eşitliğini sağlamak, fiziki alt yapıyı tamamlamak suretiyle her yönden donanımlı, bilgili ve aydın gençler yetiştirir konuma gelmek öncelikli hedefimiz olmalıdır. Geleceğimizin güvencesi ve en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızı ülkemiz ve milletimiz adına en iyi şekilde yetiştirmek ve onlara güvenli bir gelecek sağlamak birey olarak her ebeveynin görevi olmakla birlikte topyekun toplumumuzun da vazgeçilmez önceliği olmalıdır. Eğitimin vazgeçilmezi olan eğitimcilerimizin bu süreçte fedakarca yürüttükleri çalışmalarında geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın yarınlara hazırlanmasında ne derece önemli bir yere sahip oldukları bilinen bir gerçektir. Yeni bir eğitim ve öğretim yılının daha başlaması vesilesiyle tüm öğrenci yavrularımızı sevgiyle kucaklıyor, öğretmenlerimiz basta olmak üzere eğitim camiamızın bütün mensuplarına Cenabı Allah’tan başarılı bir eğitim ve öğretim yılı diliyorum.”

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı 2016-2017 eğitim yılı yeni okulların açılması Özcan Abdurrahmanoğlu BBP
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert