Advert

Advert
Şimşek: “Bu dönem eğitim ve öğretim çok daha önemli”
Şimşek: “Bu dönem eğitim ve öğretim çok daha önemli”
Ankara Büyükşehir Belediyesi MHP Grup Başkanvekili Ramazan Şimşek 2016-2017 Eğitim Öğretim yılının tüm öğretmen ve öğrencilere hayırlar getirmesini diledi.

Şimşek açıklamasında Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün Başöğretmen olarak ilk harfi yazdığı o günden bugüne Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet var olması ve güçlenmesi için eğitim neferi olan ve her birimizi yetiştiren tüm öğretmenlere 2016-2017 eğitim yılında da başarılar dilediğini ifade etti.

Şimşek “Gelecek sizin eserinizdir diyerek öğretmenlere seslenen ve onları geleceğin mimarı olarak konumlandıran Türkiye’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün vurgu yaptığı muasır medeniyet noktasına çıkma yolunda eğitim ve öğretimi başlayan ve devam eden tüm öğrencilere başarılı bir yıl diliyorum” dedi.

Eğitim ve öğretimin önemine vurgu yapan Şimşek “Zor günlerden geçtiğimiz bu dönemde eğitim ve öğretimin çok daha önemli olduğunun altını çizerken gelecekte çok daha güçlü, mantıklı, ülkesine hizmet için yetişen bir nesil artık zorunluluktur. Hainlik gütmeyen, vatanına bağlı, milletine sevdalı, güzel bir geleceğe gençlerimizi hazırlayan öğretmenlerimize çok daha önemli görevler düşmektedir. Öğretmenlerimize güvenimiz sonsuz, geleceğimiz olan gençlere ümidimiz büyüktür. 2016-2017 eğitim öğretim yılı tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize hayırlar getirsin” diye konuştu.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Ramazan Şimşek eğitim okul yeni öğretim yılı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert