Advert

Advert
İlçe teşkilatlarında bayramlaşma
İlçe teşkilatlarında bayramlaşma
Kurban Bayramı’nın ikinci gününde Gölbaşı İlçe Teşkilatları parti mensuplarıyla bayramlaşma programı düzenledi.
Advert

 

Sabah saatlerinde MHP İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen bayramlaşma programına MHP belediye meclis üyeleri, yönetim kurulu ve İlçe Başkanı Mahmut Aksoy katıldı.

Kurban Bayramı vesilesiyle vatandaşların bayramını kutlayan Aksoy “Ülkemizin çok büyük sıkıntılar yaşadığı bugünlerde, Güneydoğu’daki sıkıntılar, Suriye’deki sıkıntılar içerisinde milletimizin kurban bayramını kutluyorum. İnşallah bundan sonraki bayramlarda ülkemizin daha sağlıklı, daha mutlu, daha müreffeh olduğu günler diliyorum” dedi

Ayrıca Mahmut Aksoy gündemdeki FETÖ soruşturmaları konusuna değinerek hükümetin doğudaki uygulamalarına destek verdi. Aksoy “Maalesef ülkemizin Güneydoğu’sunda inanılmaz olaylar yaşanıyor. Kayyumlar atanmaya başlandı, bu önemli bir olay ama bunun dışında adamların yaptığı tehditler, indirilen tabelaların tekrar İç İşleri Bakanlığı kanalıyla oraya takılması.. Bunlar devletin bunlar karşısında çok dik duramadığını gösteriyor. Bu konularda devletin daha dikkatli olması gerektiğine inanıyoruz” diye konuştu.

İlçe binasındaki bayramlaşmanın ardından meclis üyeleri ve yönetim kurulu MHP Genel Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan bayramlaşma programına katıldı.

Öte yandan Ak Parti İlçe Başkanlığı vatandaşların yoğun katılımı ile bayramlaşma programı düzenlendi.

Gölbaşı’nın en yaşlı insanları da bayramlaşma programına katılarak eski bayramların nasıl yaşandığını anlattılar.

Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan ise “Tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramını tebrik ediyorum. Cenabı Allah nice nice sağlıklı, huzurlu, hayırlı bayramlar nasip etsin tüm Müslüman alemine. Ülkemiz çok zor bir süreçten geçiyor. İnşallah bundan sonra daha güzel günler, daha aydınlık yarınlar bizim olacak” diye konuştu.

Bayramlaşmanın ardından Ak Parti Teşkilatı da genel merkez binasına bayramlaşmaya katıldı.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Kurban Bayramı bayramlaşma Ak Parti MHP Osman Karaaslan Mahmut Aksoy
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert