Advert

Advert
Seferberlik
Seferberlik
15 Temmuz darbe teşebbüsü sırasında Gölbaşı’nda şehit düşen Emniyet Müdürü Meriç Alemdar’ın isminin verildiği okul belediye ekiplerince temizlenerek yeni eğitim yılına hazır hale getirildi.

15 Temmuz öncesi FETÖ’ye ait olan özel bir okula 15 Temmuz sonrası kayyum atanmasının ardından okula darbeye teşebbüs sırasında Gölbaşı’nda şehit düşen Emniyet Müdürü Meriç Alemdar’ın ismi verilmişti. Bunun yanı sıra Melek İpek ismini taşıyan başka bir okula da Şehit Astsubay Ömer Halisdemir ismi verilmişti. 15 Temmuz şehitlerinin isimlerini taşıyan bu okulların yeni eğitim öğretim yılına hazır hale getirilmesi için Gölbaşı Belediyesi temizlik işleri tarafından çalışmalar başlatıldı.

Okullar etrafındaki yabani otlardan arındırılarak spor sahaları, yolları, bahçeleri temizlendi. Gölbaşı Belediyesi temizlik işleri çalışanları şehitlerin ismini taşımasından dolayı okulların temizliğinde çok daha titiz davrandı.

Şehit Emniyet Müdürü Meriç Alemdar İlkokulu Erhan Eken “Okulumuzun taşıdığı isimden dolayı her zaman gurur duyacağız. Tabelamıza her baktığımızda 15 Temmuz gecesini ve milletçe yazdığımız destanı hatırlayacağız. Burada daha nice Meriç Alemdar’lar nice Halisdemir’ler yetişecek. Gölbaşı Belediyesi’ne okulların açılmasına az bir süre kala okulumuzun temizliğini yapmasından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Meriç Alemdar Ömer Halisdemir okul FETÖ kayyum
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert