Advert
Advert
Advert
Başkan Çetin taksi esnafı ile bir araya geldi

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, geleneksel hale getirdiği esnaf ziyaretlerine bu kez taksiciler ile devam etti. Güngör Taksi esnafı ile bir araya gelen Çetin, hemşerilerinin taleplerini dinledi.

Başkan Çetin taksi esnafı ile bir araya geldi
Advert

Düzenli olarak bilgilendirme toplantılarıyla hemşerileri ile bir araya gelen Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, programına Güngör Taksi esnafı ile buluşarak devam etti. Kahvaltılı toplantıda taksicilerle buluşan Başkan Çetin’e Belediye Başkan Yardımcıları Nedim Erçetin ve Osman Kayaer de eşlik etti. Esnafın taleplerini dinleyen Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, ihtiyaçların kısa sürede karşılanması için çözüm önerileri sundu.

Pursaklar esnafının her zaman yanında olduklarını vurgulayan Selçuk Çetin şu mesajları verdi: “Pursaklar’da her zaman esnafımızla bir araya gelmeye gayret ediyoruz. Taksici esnafımızın en iyi şekilde hizmet etmesi için üzerimize düşen ne varsa yaptık, bundan sonra da yapacağız. Çünkü taksici esnafımız hemşerilerimizin ulaşımında büyük rol üstleniyorlar. Hemşerilerimizin seyahat esnasındaki güvenliği, rahatı ve ulaşımı onlara emanettir. Bu nedenle taksici, dolmuşçu, otobüsçü esnafımızın önemi çok büyüktür. Hepsine teşekkür ediyorum. Pursaklar Belediyesi olarak her zaman yanlarındayız.”

Güngör Taksi esnafı ise taleplerini ileterek Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’e ilçeye yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Ankara Pursaklar taksiciler Selçuk Çetin esnaf ziyaret
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
 Performans ve Bütçe Görüşmeleri
Performans ve Bütçe Görüşmeleri
 Performans ve Bütçe Görüşmeleri
Performans ve Bütçe Görüşmeleri