Advert

Advert
Başkan Çetin taksi esnafı ile bir araya geldi
Başkan Çetin taksi esnafı ile bir araya geldi
Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, geleneksel hale getirdiği esnaf ziyaretlerine bu kez taksiciler ile devam etti. Güngör Taksi esnafı ile bir araya gelen Çetin, hemşerilerinin taleplerini dinledi.

Düzenli olarak bilgilendirme toplantılarıyla hemşerileri ile bir araya gelen Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, programına Güngör Taksi esnafı ile buluşarak devam etti. Kahvaltılı toplantıda taksicilerle buluşan Başkan Çetin’e Belediye Başkan Yardımcıları Nedim Erçetin ve Osman Kayaer de eşlik etti. Esnafın taleplerini dinleyen Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, ihtiyaçların kısa sürede karşılanması için çözüm önerileri sundu.

Pursaklar esnafının her zaman yanında olduklarını vurgulayan Selçuk Çetin şu mesajları verdi: “Pursaklar’da her zaman esnafımızla bir araya gelmeye gayret ediyoruz. Taksici esnafımızın en iyi şekilde hizmet etmesi için üzerimize düşen ne varsa yaptık, bundan sonra da yapacağız. Çünkü taksici esnafımız hemşerilerimizin ulaşımında büyük rol üstleniyorlar. Hemşerilerimizin seyahat esnasındaki güvenliği, rahatı ve ulaşımı onlara emanettir. Bu nedenle taksici, dolmuşçu, otobüsçü esnafımızın önemi çok büyüktür. Hepsine teşekkür ediyorum. Pursaklar Belediyesi olarak her zaman yanlarındayız.”

Güngör Taksi esnafı ise taleplerini ileterek Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’e ilçeye yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

ETİKETLER
Ankara Pursaklar taksiciler Selçuk Çetin esnaf ziyaret
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert