Advert
Advert

Muhteşem düğün

Muzaffer Kortulu ve Kübra Kortulu dünya evine girdi.

Muhteşem düğün
Advert

 

Ak Parti İlçe Teşkilatı mensubu Muzaffer Kortulu ve Kübra Kortulu, Maya Park’ta yapılan düğün ile dünya evine girdiler. Çiftin düğün törenine Gölbaşı’ndan çok sayıda katılım oldu.

Başta Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan ve Ülkü Ocakları olmak üzere çeşitli partilerden üyeler, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve Ak Parti İlçe Teşkilatı, Muzaffer Kortulu’yu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Bunun yanı sıra düğüne katılamayan ancak telgraf gönderen üst düzey siyasiler mutluluk dileklerini Muzaffer ve Kübra çiftine ilettiler. Telgraf gönderen siyasiler arasında Ahmet Gündoğdu, Mehmet Özhaseki, Mehdi Eker, Akif Çağatay Kılıç, Yalçın Akdoğan, Numan Kurtulmuş, Faruk Çelik, Çiğdem Karaaslan, Fatma Betül Sayan Kaya, Nükhet Hotar, Jülide Sarıeroğlu, Selva Çam, Erol Kaya, Ahmet Sorgun, Mevlüt Çavuşoğlu, Özgür Çalık, Bülent Tüfenkçi, Vedat Demiröz, Emrullah İşler, Yasin Aktay, Binali Yıldırım, Faruk Özlü gibi isimler yer aldı.

Düğünde çalan oyun havaları sırasında ise Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan kendisine gelen sahneye çıkma teklifini darbe girişimi sırasında şehit olan vatandaşlarımız nedeniyle reddetti.

Muzaffer ve Kübra çiftine Aktif Haber Gazetesi olarak bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Muzaffer Kortulu Kübra Kortulu Osman Karaaslan Düğün Gölbaşı Ak Parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Devrim gibi..
Devrim gibi..
Fatih Polat’a kritik görev
Fatih Polat’a kritik görev