Advert

Advert
Gölbaşı’nda esrar ele geçirildi
Gölbaşı’nda esrar ele geçirildi
Uygulama noktasında denetim yapan Gölbaşı Emniyet Müdürlüğü ekipleri, durdurdukları bir yolcu otobüsünde 1 kilo 656 gram esrar ele geçirdi. Soruşturma kapsamında Suriye uyruklu 4 kişi gözaltına alındı.
Advert

Gölbaşı Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin durduğu bir yolcu otobüsünde 1 kilo 656 gram esrar ele geçirildi. Emniyet yetkililerinin yapmış olduğu çalışma sonucunda esrarın Suriye uyruklu 4 şahsa ait olduğu tespit edildi. Gözaltına alınan söz konusu şahısların emniyetteki işlemleri devam ediyor.

Gazetemizin aldığı bilgiye göre Gölbaşı Emniyet Müdürlüğü ekipleri uygulama noktasında Adana’dan Ankara’ya gelen bir yolcu otobüsünü durdu. Araçta yapılan arama sonucunda üzerinde “kadayıf cevizli” etiketinin yer aldığı bir poşet içinde 1 kilo 656 gram esrar ele geçirildi.

Poşetin kimine ait olduğunu belirlemek için çalışma yürüten ekipler, esrarın Suriye uyruklu Salah Aris, Muhammed El-Hüseyin, Hasan El-Muhammet ve Muhammet Beroke’ye ait olduğunu belirledi. Sorgulama için Gölbaşı Emniyet Müdürlüğü’ne getirilen zanlıların işlemleri devam ediyor.

Öte yandan savcılığın talimatı üzerine soruşturma kapsamında ifadeleri alınan otobüs şoförü ile muavin ise serbest bırakıldı.

ETİKETLER
Gölbaşı Ankara esrar yakalandı uyuşturucu Gölbaşı Emniyet Müdürlüğü Asayiş
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert