Advert
Advert

Sona Doğru

Pursaklar’da üst üste hayata geçen projelerden biri olan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni denetleyen Başkan Çetin “İlçemizin ihtiyaçlarını karşılayacak olan 6 projeyi birden başlattık, hemşerilerime hayırlı olsun” dedi.

Sona Doğru
Advert

Pursaklar Belediyesi’nin hayata geçirdiği projelerin inşaatlarını yerinde denetleyen Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde incelemelerde bulundu. Başkan Çetin’e etüt ve projelerden sorumlu Başkan Yardımcısı Vedat Demir de eşlik ederek çalışmalar hakkında brifing verdi. Pursaklar’da sağlık alanında önemli gelişmeler olduğunu belirten Belediye Başkanı Selçuk Çetin “İlçemize devlet hastanemizi kazandırdık, hastane inşaatı çok hızlı bir şekilde devam ediyor. Şimdi de ağız ve diş sağlığı merkezimizi tamamlıyoruz. İnşallah bu iki proje ilçemizin bütün ihtiyaçlarına cevap verecek” dedi.

Çalışmaları denetleyen Başkan, yüklenici firma yetkilisi ve başkan yardımcısından gelinen son aşama hakkında bilgi aldı. İlçedeki projelerin hızlı bir şekilde devam ettiğinin altını çizen Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, üç kat olarak inşa edilen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin detaylarını şu şekilde paylaştı: “Hemşerilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yeni bir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yapıyoruz. 3 kat olarak inşa edilen bu projemiz içerisinde; 20 hekimlik diş kliniği, 4 adet aile hekimliği kliniği, röntgen odası, emzirme odası, çocuk bakım odası, arşiv, yemekhane, bay-bayan mescit ve lavabolar bulunuyor. İnşallah bu projemizi de hızlı bir şekilde tamamlayarak 2017’de hemşerilerimizin hizmetine sunacağız.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Devrim gibi..
Devrim gibi..
Fatih Polat’a kritik görev
Fatih Polat’a kritik görev