Advert

Advert
Çetinkaya’dan gazi polisimize ziyaret..
Çetinkaya’dan gazi polisimize ziyaret..
MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, gazi polis Halil İbrahim Yılmaz’ı evinde ziyaret etti.
Advert

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, bölücü terör örgütü saldırısında ölümden dönen ve Güneydoğu gazisi olduktan sonra Ankara’da görevini sürdürürken 15 Temmuz kalkışmasında Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne saldırıda bir kez daha yaralanan Özel Hareket Polisi Halil İbrahim Yılmaz’ı evinde ziyaret etti.

MHP İl Başkanı Fatih Çetinkaya, beraberinde MHP Ankara İl yöneticileri, Yenimahalle İlçe Başkanı Eyüp Yılmaz, İlçe Kadın Kolları Başkanı Emel Öztürk, Yenimahalle Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Ediz Yılmaz ve MHP Batıkent Temsilcisi Mehmet Yiğit ile birlikte gazi polisimiz Halil İbrahim Yılmaz’ı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, Özel Hareket Polisi Halil İbrahim Yılmaz’ın iki alçakça saldırıdan da kurtulmayı başardığını ve mücadelesiyle her türlü övgüye layık olduğunu söyledi. Çetinkaya, Türkiye’nin önemli bir süreçten geçtiğini belirterek, bu süreçte canı pahasına mücadele eden bütün askerlerimize ve polislerimize başarılar diledi.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı MHP İl Başkanı Fatih Çetinkaya gazi polis Özel Harekat Halil İbrahim Yılmaz 15 Temmuz darbe FETÖ
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert