Advert
Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığı Anıtına ve Havacılık Daire Başkanlığına karanfil bırakıldı
Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığı Anıtına ve Havacılık Daire Başkanlığına karanfil bırakıldı
Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, siyasi partilerin ilçe başkanları, meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlardan oluşan bir heyet Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığı anıtına ve Havacılık Daire Başkanlığı'na şehitlerimiz anısına karan
Advert
Haberin videosu için tıklayın!

15 Temmuz Fetullahçı Terör Örgütü  (FETÖ) tarafından gerçekleştirilen darbe girişimi sırasında ilk bombanın atıldığı Havacılık Daire Başkanlığı ve Özel Harekat Daire Başkanlığı'na Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ve beraberinde bulunan ilçe başkanları, sivil toplum örgütü temsilcileri ve vatandaşlar karanfil bırakarak dualar ettiler.

Gölbaşı Şelalesi önünde buluşan kalabalık grup, buradan Özel Harekat Daire Başkanlığı'na konvoy ve otobüslerle geçiş yaptı. Darbe girişiminin gerçekleştiği gün ve saate denk getirilen bu ziyarette o gece yaşananlara tepki niteliğinde aynı gün ve saatte bombalanan alana bu kez karanfil bırakıldı.

Özel Harekat Daire Başkanlığı Anıtı önüne karanfil bırakmadan önce konuşan Başkan Duruay, "Rabbim şehitlerimizi Peygamber Efendimize komşu eylesin. Gazilerimizi rabbimden acil şifalar diliyorum. Memleketimiz inşallah böyle acı günleri bir daha yaşamaz. Allah yardımcımız olsun” dedi.

Şehitlerimiz ve gazilerimiz için okunan duaların ardından bombanın ilk düştüğü yere giden grup burada da dualar edip bombanın düştüğü yere karanfiller bıraktı.

Özel Harekat ve Havacılık Daire personeline geçmiş olsun dileklerinde bulunuldu.

VİDEO YÜKLENİYOR..

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Özel Harekat karanfil darbe girişimi FETÖ şehit
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert