Advert
Taner Yıldız“Darbeciler İlk Defa Milletin Şahlanışını Gördü”
Taner Yıldız“Darbeciler İlk Defa Milletin Şahlanışını Gördü”
Demokrasi nöbeti 16 gününde
Advert
Haberin videosu için tıklayın!

Atatürk Sahil Parkı'nda gerçekleştirilen Demokrasi nöbetine Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız’ da katıldı.

Platformda vatandaşlara seslenen Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Darbecilerin ilk defa milletin direnişiyle karşı karşıya kaldığını belirtti. Yıldız “Şimdiye kadar bu millet çok darbe gördü. Ancak bu darbeciler ilk defa milletin şahlanışını gördü. O yüzden ortaya koymuş olduğunuz cesaret takdirlerin çok ötesindedir. Eğer onlar 15 Temmuz’da başarılı olmuş olsalardı şu anda bulunduğu konumdaki hiç kimse Türkiye’nin istikrarından bahsedemeyecekti. Bu yüzden omu omuza vereceğiz. Sırt sırta vereceğiz ve Türkiye’nin geleceğini hep birlikte hazırlayacağız” diye konuştu.

Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız sözlerini “15 Temmuz’da yaşanan hain darbe girişiminde şehadet mertebesine ulaşan kardeşlerimiz, kalplerimizde her zaman yaşayacaklardır. Şehit kardeşlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet, yaralı kardeşlerimize de acil şifalar diliyorum” diyerek tamamladı.

Atatürk Sahil Parkı'nda gerçekleştirilen demokrasi nöbetine Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, Ak Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, ilahi sanatçısı Dursun Ali Erzincanlı ve Ömer Döngeloğlu da katıldı.

 

ETİKETLER
Ahmet Gündoğdu Ankara Cemil Çiçek darbe Demokrasi nöbeti FETÖ Gölbaşı Taner Yıldız
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert